TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Beelzebub @lucifercircle7
#reach: 15875   ( 1718th )
#followers: 509   ( 7462nd )
#1
Имајте убав ден ☀ 🤣 https://t.co/tgryKvux5k
15ReTweets123Favorites·Details
#2
Пица од кај Шведскиот... Секој битолчанец ќе ме разбери ✌️😍 https://t.co/uDqaxzgqM2
6ReTweets86Favorites·Details
#3
Вака и Скопје паркира на фонтана до Александар ди грејт 🤔🤔🤔 https://t.co/o4MeurtiWp
6ReTweets15Favorites·Details
#4
Да тргни неделата!!!
Секогаш давајте 100% на работа 🤣 https://t.co/4TQoo5QuBC
2ReTweets19Favorites·Details
#5
Аспиииии https://t.co/Mc0CMKOfsK
3ReTweets10Favorites·Details
#6
Сега напрајте му тест дали е нормален!!!
Оти до некни го плукавте дека бил позитивен на корона
НОЛЕЕЕ МАШИНО 👏✌️👏✌️
@DjokerNole 😎 https://t.co/JzEA7YMYYB
3ReTweets8Favorites·Details
#7
Пиши господ грев ако прајш Или кафе во лаваца финџал?
П.С Бујрумте на кафе 🍵 https://t.co/JZBeVVDwjn
1ReTweets13Favorites·Details
#8
@maxdestructionn @Memaoo6R8PJgnE8 Е ова е бутка во Битола ✌️☺️ https://t.co/DolqSlo0Sc
1ReTweets12Favorites·Details
#9
Прашање до фармацевтите шо пиши тука? 🙄🙄🙄 https://t.co/MTtz7qf2nZ
2ReTweets8Favorites·Details
#10
Пандемија мора да се снаоѓаш ✌️😂 https://t.co/bCuuCFyUyc
1ReTweets9Favorites·Details
#11
@SolarNik Фурају се АЛИГАТОРИ... МАТОРИ
1ReTweets7Favorites·Details
#13
Влегвам во Веро и брзо брзо ја кладов маската... Не дека нешто со короната туку јадов една ловечка 300гр и 2 глајци кромид!
0ReTweets9Favorites·Details
#14
Сликовит пример за то како се прат работите кај нас во Македонија општо за се!😎😂 https://t.co/d1VNHneEln
1ReTweets5Favorites·Details
#15
Да тргни неделата...
Имајте убав ден 😍 https://t.co/m68PdzggqI
0ReTweets7Favorites·Details
#16
Пијан маж в кафана и политичар пред избори шо можат да ветат 3 златни рипки неможат да исполнат ✌️
1ReTweets4Favorites·Details
#17
Јас мислам дека заради изборите нема полициски час или целосно затворени градови за викенд. После изборите очекувам полициски час! 🚨
Ваше мислење и предпоставки околу ова? 🙄
1ReTweets4Favorites·Details
#18
@Dzundzul @MeXconiGlio Значи општо зборав за ситуации а не дека мене некоја не ме приметва или јас ја бендисвам та се прај важна.. На крајот од денот проблеми во врската ќе ми напрајте да сте здрави и живи 🤣😂
2ReTweets0Favorites·Details
#19
Во слободно време си ранам Гугучки... 🕊️🕊️ https://t.co/MHmSL9DCLz
0ReTweets5Favorites·Details
#20
Абе Венко ќе пие кафе со Лиде Лиде туку вие кога ќе пиете со вашите симпатии!? 😉
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Митохондријаmitkohondrija19
2🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila112
3⚡zoranveli⚡🤘zoranveli9
4Јасминаpozitivanadenot8
5Таа сум.memaoo6r8pjgne87
6Solarniksolarnik6
7Jack LaGuardia from Pancharevopaparov6
8Џеси Пинкманmaxdestructionn4
9🍀 Зоки Поки 🍀thezokipoki4
10Џина_bjelica4