TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не сум твој тип @ludatakomshika
#reach: 78018   ( 183rd )
#followers: 9484   ( 184th )
Шеснаесетгодишник ‼
16 ГОДИШНИК ‼ https://t.co/iAqGbrKluC
50ReTweets214Favorites·Details
Скопјенце 😍 https://t.co/S3hVjQ1yFN
37ReTweets282Favorites·Details
Шу праите бе ?!
Го чуваме Мијалков... https://t.co/W0456M9bEy
35ReTweets236Favorites·Details
Добарррр 😂 https://t.co/pwC6qFVZQn
32ReTweets239Favorites·Details
Секој месец од плата ми се одвојуваат по 6000 денари за здравствено осигурување, за ти да зимаш плата, а јас не дај боже да го користам...
А впрочем и никој не те терал да ја одбереш таа професија... https://t.co/K0wHb4DigH
21ReTweets150Favorites·Details
Толку од твитот... https://t.co/0rKOkT5t30
20ReTweets154Favorites·Details
Мојата чудесна земја Македонија... https://t.co/00eYeLu8d1
25ReTweets95Favorites·Details
Во фацичето му се гледа дека ќе биде бељаџија 😭 https://t.co/310SS67I8e
13ReTweets192Favorites·Details
Железничката пруга со Бугарија https://t.co/BcZy2KDlDg
17ReTweets114Favorites·Details
Државава во една реченица 😭 https://t.co/aIocbUCTld
11ReTweets155Favorites·Details
Е не вас ќе ве чекаат, неспособни... https://t.co/mKJcGaBY9P
17ReTweets70Favorites·Details
Тешко ми е на душава...😭 https://t.co/CwOpNs0RJg
2ReTweets120Favorites·Details
Види сине како се дишело во Скопје 😪 https://t.co/tR0HPYTBsz
5ReTweets73Favorites·Details
Он: да не си љута нешто ?
Јас: НЕ... https://t.co/YAhAzJAKw3
5ReTweets71Favorites·Details
Интермецо преполно, никакво ограничување на гости нит некакво растојание меѓу нив...
Да не е умрено короната ?!
8ReTweets54Favorites·Details
Министер за пример, го бара С.М по секоја куќа, по секој стан 👏 https://t.co/lXqRTs7WJG
10ReTweets30Favorites·Details
Замисли вака да ги броевте вакцинираните граѓани... https://t.co/SUyMsYUX3G
6ReTweets33Favorites·Details
Да разгледаме па ќе се вратиме.. https://t.co/oNAysFTvG7
0ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Патлак илити пиштолposlediknapik2
2Petar Panpetarpanskopje1
3Манчеmukomanche1
4Противизамprotivizam11
5Аз Задрогазzadrogaz1
6Donatello™petrusevski131
7Шишаркаshisharka_1
8ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫dd_strange_1
9БушавБЕЕЕbushaviotodsk1
10mindрluмbеr 🇲🇰🖖mindplumber1