TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ludi Milojko 88 @ludi_88
#reach: 318   ( 2273rd )
#followers: 321   ( 12280rd )
@AnaNjene Ovde je sonce gree merak i rozi cvetaa merak 🌹
0ReTweets0Favorites·Details
Чудеси е Македонија. Качија платите на Буџованите,админастривците, а на помошен персонал на мимималец ! Нели на сите линеарно во ќе биде по 2000 денари или за некој мајка за некој маќа ! Каде е инспекцијата и синдикатот да провери дали секаде е во ред со покачуваето
0ReTweets0Favorites·Details
Сите се добри судии за туѓите грешки , а уште поголеми Адвокати се за своите грешки !
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии