TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чајче @m_followsyou
#reach: 30845   ( 962nd )
#followers: 2973   ( 1350rd )
презгодна сум деновиве за да останам неебана ама тоа е
19ReTweets233Favorites·Details
најдебилен муабет ми е она "не личи за таква"
шо сакаш бе брат ми, кур на чело да си истетовира ако ѝ е убаво да се ебе?
не смее да биде други нешта, само добра у кревет ли мора да е? зашо да не е личност фина културна едуцирана шо си постои надвор од тој кревет шо си го замислил
6ReTweets30Favorites·Details
зашо бе па само сакаш да ме опнеш, зелник ќе ти праев нз
2ReTweets15Favorites·Details
лани за прв дејт со еден дечко се качивме на Водно и си чилавме горе со кафе, цел ден го утепавме заедно и засекогаш ќе ми е омилен прв дејт.
зашо мора да се седнува на пијачки навечер за да е дејт аман
0ReTweets16Favorites·Details
па дали има некој стил шо не те личи, Момоа Џејсоне?
0ReTweets2Favorites·Details
@EvilGrouse баш вака помалце ќе те гледа https://t.co/Pkt0Ixza4Z
0ReTweets1Favorites·Details
@MRIA63744326 Уу и тоа е јак дејт 🎉🎉🎉
0ReTweets1Favorites·Details
@seedno_ не сме биле на дејт
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Speedy Grousalesevilgrouse1
2[email protected]mria637443261
3Џекиseedno_1