TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

♡♡♡InaLAVina♡♡♡ @macaa608
#reach: 14164   ( 633rd )
#followers: 831   ( 5584th )
Кај што работам У фирма ,ПОЛАДНО е од надвор

Значииии измрзнав 🥶🥶🥶
Да се немало милост брее 🙄
6ReTweets68Favorites·Details
Пријателите се како снегулките, секој од нив е посебен на свој начин! #ДоброУтро #СреќенВикенд ❤🥂😘 @tato_deki @profesorkata68 @alexalex070707 @Karpa_1904 @sonceinebo @SoKafeto @Vesna221091663 @Mica90424053 @TheRedHair4 @ednazelba https://t.co/6EBTDfjRLj
9ReTweets33Favorites·Details
Добро Утро 🍀🍀🍀😘 https://t.co/zAqXlc419e
2ReTweets58Favorites·Details
Само оној што е среќен
може да шири среќа
околу себе.
#МислаЗаДоброУтро☕🍀😊 https://t.co/NFAlLnJHFn
7ReTweets31Favorites·Details
Мисла на векот 👇

Кога ќе се замориш ,научи да се одмориш.
А Не да се откажеш!!!
5ReTweets17Favorites·Details
Секое лошо за добро е
што и да е ќе помине....
https://t.co/iDaBOWQLnj
2ReTweets16Favorites·Details
Започни го денот со насмевка.
#Недела
Добро утро 😊 https://t.co/VtSthqidEq
0ReTweets19Favorites·Details
#КафеПауза
Денес исто ладно 🐧ама па топло на душичката😊 ..
Вие како сте ми 😊 https://t.co/vg1X5AZewq
0ReTweets18Favorites·Details
@Duarmingyllene Сега надвор ќе излезам да се стоплам ,5 круга околу фирма и топ😏🥶
0ReTweets5Favorites·Details
@Mica90424053 Фала Мица, убав и тебе 🤗
0ReTweets3Favorites·Details
@Blue__Venus Јас леб печам а скоро 01:00😃така да има и дамбетер 😄😄
0ReTweets3Favorites·Details
@PoslednoNevreme @pluviofil666 Аххахха Неееее
0ReTweets2Favorites·Details
@LPopzlatanova @Duarmingyllene Блазе тебе 👏за газда
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1YORDAN CHE ,(perfect gentleman)cheyordan7
2Aleksalexalex0707076
3💫Премиум💫 Лудо Чудо 🖤pluviofil6665
4Читателкатаprofesorkata683
5Arhitektot so kafetosokafeto3
6ЅВЕЗДА💫theredhair43
7Карпаkarpa_19042
8Кери Бредшоsonceinebo2
9една _ Македонка ☀️vesna2210916632
10АлишаАлмаз 💎ednazelba2