TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 1281   ( 1795th )
#followers: 1056   ( 4280rd )
Немав магданос, па собрав љубичичи за декор.? Ако ? 🤔 https://t.co/GC6mrXBSPN
2ReTweets63Favorites·Details
@Dizajnerot @kreativenum @metodija69 Ti so Tutankamon praese matura? 😯
0ReTweets7Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@BokiAlterEgo Кошула со кратки треба да е забрането во устав
0ReTweets2Favorites·Details
@Krushka19 А за маслото кажа?
0ReTweets2Favorites·Details
@Kafedzijata_ Дали? Баш сабајлево реков за 10 ден две крамбананчиња 😪
0ReTweets1Favorites·Details
@Dalibor_81 Ќе гориш во пеколот, само не знам во кој круг 🤔
0ReTweets1Favorites·Details
@beba19581 @BrlaBrla За греота, и за посетителите и за животните 😔
0ReTweets1Favorites·Details
@gilotinja Фала, бујрум
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 Да, да, и за торти, колачи . . .
0ReTweets1Favorites·Details
@gilotinja Со среќа нека е 🧑‍🎓
0ReTweets1Favorites·Details
@__Emilija__ @2eyeshadow А болиии 😔
0ReTweets0Favorites·Details
@Zmicko1 Мислиш преЦедник?
0ReTweets0Favorites·Details
@LegitMacedonia И една рака крупна сол
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Дизи 🇸🇴dizajnerot2
2kreativenum2
3Методија Белевскиmetodija692
4Gilotinjagilotinja2
5☕ Кафеџија ☕kafedzijata_1
6Emilija__emilija__1
7💉crvenokosata 💉2eyeshadow1
8Zmickozmicko11
9Далибор 🇲🇰dalibor_811
10Бокиbokialterego1