TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🇲🇰Питу Гули🇲🇰 @macedonia903
#reach: 1314   ( 1565th )
#followers: 1315   ( 3539th )
@JasTiTaaNie @zoreski ШУПКАРИТЕ од сдс не излегоа на референдумот за територијална поделба и со тоа го закопаа Кичево.. https://t.co/ZcMfreMH6G
2ReTweets6Favorites·Details
@papasmurfmk @mikr0bi Мермерот и диносаурусите од Шилегов не издржа ни 15 месеци е сега замисли како ќе изгледаат после десет години.... https://t.co/FestQH0rst
0ReTweets10Favorites·Details
@Macedonon @zoreski Тие што се за сдс во Кичево секогаш се против МАКЕДОНЕЦ.
0ReTweets1Favorites·Details
@pievodustinja @DeteLoso Абе сер*им стапат на Вмровците ја незнам што се нервираш без врска... еб*те, педер ебате...
0ReTweets0Favorites·Details
@papasmurfmk @mikr0bi А кои проекти од Шишилегов да се одржуваат? 😂 https://t.co/WC7Gyikfak
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кичевчанецот 🇲🇰نzoreski2
2Велештрумфpapasmurfmk2
3Микробиmikr0bi2
4Frasier and 42 othersusernameronin1
5DW Македонскиdw_macedonian1
6TОДОР 🇲🇰☦️🇷🇺macedonon1
7MAKEDONjastitaanie1
8ЖеденКоВоПустинаpievodustinja1
9Дете Лошоdeteloso1