TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аура ⛧ @macekolace
#reach: 51304   ( 905th )
#followers: 424   ( 8547th )
#1
Дечки да покажеме твитер заедницата колку е моќна и хумана

РТ https://t.co/l9qTYBNRs2
43ReTweets15Favorites·Details
#2
Шо ме гледаат чудно у маркет ? https://t.co/PVEATc0uk2
3ReTweets61Favorites·Details
#3
Не сум верувал дека ќе дојде време повише алкохол да ставам на раците него у устата.
8ReTweets23Favorites·Details
#4
Зашто сте бе такви гадови и епидемијата на корона ја користите за јадење гомна за власта??Реално Филипче одлично се носи со целата ситуација ..Ви ебам тоа народот прост во све мешате политика.КУРТОНИ ..Вардар се распаѓа сдсм е крив ..Корона у ск Филипче е крив..Вмро е крив ...
4ReTweets26Favorites·Details
#5
Со вистинскиот пријател во изолација ❤ https://t.co/5zSvIJpbmS
0ReTweets25Favorites·Details
#6
Дечки еве еден од тепачите во Штип

Навидум нежно мече,а во живо вистински ѕвер за тепање на понежниот пол https://t.co/c4aHLJShtL
2ReTweets15Favorites·Details
#7
Не е толку лоша работа карантинов. https://t.co/bnLctUbI93
0ReTweets18Favorites·Details
#8
@hejter_venus Зборам пред уште еден месец требаше Мкд паметно да изигра да ги затвори границите и тотална изолација ,сега не знам шо чекаат треба вонредна состојба сите дома да седат
1ReTweets12Favorites·Details
#9
Спремни за корона. https://t.co/93wLyjNIpI
0ReTweets15Favorites·Details
#10
@mosgaduvas Mozda ima corona
0ReTweets14Favorites·Details
#11
Најфраерска маска иам , кој сака нека честита. https://t.co/AQx5psL06W
0ReTweets14Favorites·Details
#12
Здрабо дечки овде Аура ххакмхаха како сте во овој прекрасен ден.Поздрав Аура кххахам https://t.co/DJXXsxu58Y
0ReTweets13Favorites·Details
#13
@LobaVictoria Ко коронава на гз да мава не на плуќа
2ReTweets6Favorites·Details
#14
Да не беше несериозна работата кинезиите немаше да изградат 3 болници за 2 дена.
2ReTweets5Favorites·Details
#15
Последна цигара пред изолација. https://t.co/2PzExUi10F
1ReTweets8Favorites·Details
#16
И ние твитерџиите се дотеруваме. https://t.co/y5sLV2VXLD
0ReTweets9Favorites·Details
#17
7ден карантин

*Станав Мајкл Џордан https://t.co/KY94DgsKGs
0ReTweets9Favorites·Details
#18
Скопје златно. https://t.co/ugUzdxpTVP
0ReTweets9Favorites·Details
#19
Има ли србинки у мош??????!??!!?! https://t.co/JKOzHEt2Su
1ReTweets5Favorites·Details
#20
љута фаца , не знаеш дали ќе те тепа или ќе плаче https://t.co/UImbATmQqg
1ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1SWAN 💋ninakandraz32
2Snekicanatetica7
3Бјанка Мизелcrnokosa1237
4Philotherianphilotherian7
5Манчеmukomanche6
6Морковчеturchinche176
7ln(a)ellenadsk5
8Играчот со бр.5veshtica_5
9·٠•● Си Марјен ●•٠·si_marienne5
10Ариелproblembyme5