TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Росин. @machenikott
#reach: 59168   ( 318th )
#followers: 169   ( 18001st )
Сум живеел во подруми со бубашваби до пентхауси од 200m² на море, сум правел по 3К евра дневно ми фалеле и 7 ден да си купам леб, баталете го она "живеј го моментот" мислете малку и на иднината зошто ако денес ви тече мед и млеко не значи дека иднината нема да ви е горка ко пелин
52ReTweets373Favorites·Details
Маваш со јајца Мавташ со пиштол
те тепаат 6 се кријат ко
џандари пички џандарите https://t.co/FUrHJZ6pjt
73ReTweets173Favorites·Details
Апсат за да го исплашат народот да не излага на протести деновиве кога ќе го гласаат, затоа секој ден во се поголем број, нема да не уплашат!
Полициска држава сестру ви ебем клошарска!!!!
47ReTweets149Favorites·Details
У дм: ќе те У кревет:
искинам https://t.co/7nynaTFZ7M
5ReTweets16Favorites·Details
Полициската бруталност место страв треба да разбуди револт кај народот, нека не заборават дека ние ги храниме, дека се тука нас да "ни служат" а не на лешинарите у фотељи!
3ReTweets4Favorites·Details
Права жена ти го проверува телефонот у секое време не само додека спиеш https://t.co/dodBcNC0jv
1ReTweets3Favorites·Details
Немој да јадете грозје, така ја убивате уште неродената ракија!
1ReTweets2Favorites·Details
Сељанка се станува сељанка не се раѓа!
1ReTweets1Favorites·Details
@kreativenum Десно беше избор на внука ми (3) левата мој, нормално победи мојата 🥳🥳🥳🥳 иначе 36 годишното дете е брат ми https://t.co/Ku5f1Ct9xO
1ReTweets1Favorites·Details
@Grdo_pajce @kreativenum @kazi_ultimatum Глеј како убаво светка, послужете се https://t.co/BLtH431dsV
0ReTweets4Favorites·Details
Сакам лудари!
1ReTweets1Favorites·Details
15ка сум тогаш! https://t.co/tvNhCYbzxp
1ReTweets1Favorites·Details
Ваквите "мажи" од полицајци спијат со униформа дома, пошто кога ќе ја соблечат се плашат и од сопствената сенка https://t.co/Hq4CnL2AJ6
0ReTweets4Favorites·Details
Позади тастатура: Кога ќе те
моли се да не те сретне на улица
сретнам на улуца
мајчиното млеко
ќе го повраќаш https://t.co/GwtHWW9Jgo
1ReTweets1Favorites·Details
Замисли да треба со некоја невина да се малтретирам 😬
1ReTweets0Favorites·Details
@kazi_ultimatum Ke se napukam na bjalo i ce im eba cjalio dogovor
0ReTweets3Favorites·Details
Исто вака реагираа и на шарените кога ја палеа претседателската канцеларија! https://t.co/F6qD1FGp3T
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sasho Andonovdr_koljo14
2BubbleGumkazi_ultimatum11
3✨Ерос✨kreativenum8
4Срмаsrma008
5Tvojata pijana majka_bubsss__5
6Coyote Prettypretty_coyote5
7sakam moresneznosnezno5
8The Vinci🍻grdo_pajce4
9[email protected]@[email protected] FYmarijadzs4
10andzelajassumbe4