TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Macronima @macronima
#reach: 20520   ( 1183rd )
#followers: 3855   ( 906th )
#1
Коа ќе се запишеш на факултет, па ти го праат филмот дека сеа си "академски граѓанин"... :))))))
После година-две сфаќаш дека си греота.
55ReTweets237Favorites·Details
#2
Вистина е, опкружен сум само со позитивни и амбициозни луѓе и животот никогаш не бил подобар. Се чувствувам одлично во ваква околина и се стремам да станам подобра верзија од себеси секој ден. А да, и читам многу книги исто.
6ReTweets51Favorites·Details
#3
Self-love-oт е обратнопропорционален со тупење за self-love на социјални мрежи.
5ReTweets10Favorites·Details
#4
Се осеќате ли дека аватарот ви наложува како да твитате некогаш???
2ReTweets20Favorites·Details
#5
Пијани сте секој ден?
1ReTweets13Favorites·Details
#6
@Vajldy али на крај сепак највише погледи мамат кај мажи со здраво либидо.
1ReTweets3Favorites·Details
#7
Колку може сон да те вознемири..
2ReTweets6Favorites·Details
#8
Се заљубив во искрен твитер профил.
1ReTweets7Favorites·Details
#9
Direktno ne, a inaku da.
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Ми треба рамо за плачење, денеска околу 17:00 во Градски парк.
1ReTweets2Favorites·Details
#11
Мицковски: Мерките се обид да се дефокусира вниманието од вистинските проблеми - https://t.co/oqZAmqVuqO
Кои вистински проблеми бе пријателе, Гоце Делчев? (Е проблем, ама не најбитен и најнеопходен за решавање у моментот). Каков човек...
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Те читам на Тиндер, многу си паметна.
1ReTweets6Favorites·Details
#13
Baš pošto sum golem ne si znam. Kontaš?
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Шо ке пиеш муце? Шо ти сака душичката вечерва?
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Јаде ли ви се нешто да порачаме???
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Прво укор, па после у друг клас и на крај те бркаат од школото баце.
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Hahahah naši sme ne se zamaraj pa ti
0ReTweets3Favorites·Details
#18
БЕМ АДЕБАЈО ИГРАЧИШТЕ!
Цела утакмица на грб ја изнесе. Капа доле!
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Твиткам по сиви тренерки и чекам некоја твитерџика од внатрешноста да ми се закачи у дм.
0ReTweets6Favorites·Details
#20
ВАР е најголемото зло шо му се десило на фудбалот.
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хебаhebagoddess5
2Pindarkurka_323
3Мено Паузаmalaghata2
4шо знамmeteorraluna2
5Градска лешинаркаlaganobebo1
6Кили 🏹acetalukas1
7На Шивец поголемата_ne_go_tinka_1
8Колешката од факс 🍩fantazijata1
9The loneliest Robot on Earthmavnimise1
10џамлијаlifeenjouyer1