TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

мајами 🌴 @maja_mi
#reach: 18685   ( 1298th )
#followers: 412   ( 9732nd )
Дали некој има искуство со CBT (Cognitive Behavioral Therapy) во Македонија? Уште поконкретно можда со Тина Темелковска (или било кој друг)? Благодарам унапред 🍀
7ReTweets8Favorites·Details
My life this week ⬇️ https://t.co/4A95lzLcxd
0ReTweets3Favorites·Details
Мојот денешен оброк 🍎 https://t.co/NFCfl2drAy
0ReTweets2Favorites·Details
@ChakNaOriz Од приватни извори е ова или има и по новини? 🤯
0ReTweets2Favorites·Details
Ај што постира во погрешна група, него ни “Здраво” не кажа - одма почна строго и некултурно. Ваљда и надредена ќе им биде на куѓето кои ќе се пријават 😬 https://t.co/G0lpzbSdMF
0ReTweets2Favorites·Details
@sanjalazanja Па стварно ♥️😇
0ReTweets1Favorites·Details
@ZenskiPrikazni Explained 🍀
0ReTweets1Favorites·Details
Wordle 211 2/6
Јееееееј 😍🥳
🟩⬛⬛🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
0ReTweets1Favorites·Details
Sunday morning ☀️ https://t.co/Ocu0PBV3WY
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Чак на Оризchaknaoriz1
2Ентропијаsanjalazanja1
3Госпоѓ(иц)аzenskiprikazni1