TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Премиерот @makedonija20
#reach: 8290   ( 864th )
#followers: 929   ( 5010rd )
Во охрид 😂😂😂😂 https://t.co/1D2hT1PvjW
12ReTweets81Favorites·Details
Струга денеска 🙂🙂

Убав ден твитерџии и твитерџики https://t.co/XkOGbYdbD5
8ReTweets60Favorites·Details
Девојки толкули е тешко? https://t.co/Naity0dREH
1ReTweets18Favorites·Details
Еве уште еден манијак https://t.co/XC30XV4PP3
2ReTweets3Favorites·Details
Е вака се продавет курви по фб. https://t.co/UQxAYdNUm8
1ReTweets2Favorites·Details
@Kozica_Cer Ова ми изгледа како @niighttstarr јер без цицки е. Ама по карактер повеќе личи на @flyme2the_moon_ сега незнам може и да грешам ти @Kozica_Cer што мислиш..
1ReTweets1Favorites·Details
@pivouu А каде дтугарка ти искача за себе прашувам
0ReTweets3Favorites·Details
Знае некој што кола е ова и каде може да се купи сакам една😆😆😆 https://t.co/3G0fkugjae
0ReTweets3Favorites·Details
За пет месеци затвореници направиле тунел за да избегаат А државава со години го пробива тунелот кај кичево-охрид затоа предлагам истатата екипа да се префрли на работа во кичево да се забрзаат работите на терен
0ReTweets3Favorites·Details
@Act_A__Fool Tочак од оние од 1000 евра??
0ReTweets1Favorites·Details
@ivi_says Добра хеланка ив.😉
0ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool 8 ќе дојде 23:00 кога ќе дојде
0ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool @ubava110 😂😂 нека дојде дромката кај мене јас ќе е кажам
0ReTweets1Favorites·Details
@medsestrati А ту бе бебо по стара цена си или и ти си ја крена цената?
0ReTweets1Favorites·Details
@weed_rat @ubava110 Само @Act_A__Fool со спаркот јас не можам скапа кола возам 😆😆
0ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool ajде работи на случајов 😆😆
0ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool Знам тоа ама што опел
0ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool Ааххх ништо астра имам возено и никогаш повеќе не чинат 😬😬
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ненајаденact_a__fool18
2Јордан Пиперката 🇲🇰kozica_cer6
3Методија Белевскиmetodija696
4Медицинска Сестра Тиmedsestrati5
5Наташа oд III3liquidmercury694
6Плава ама Права 😏niighttstarr4
7🌛flyme2the_moon_3
8Ив.ivi_says2
9Ана без Манаanabezmana12
10dromka🐈‍⬛ubava1102