TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мено Пауза @malaghata
#reach: 0   ( 7701st )
#followers: 9670   ( 188th )
Стрелците, Лавовите и Близнаците ги очекуваат најубавите 30 дена во 2022 година, љубовта целосно ќе ги опиe
1ReTweets9Favorites·Details
@bejbiboy2 Зошто, што си ти?
1ReTweets1Favorites·Details
А дојде сабота сабајле, еве ти ги во двор со колата. Ајде јас кафе, па доручек, па муабети. Дали имам работа низ дома, никој не ме прашува.
0ReTweets2Favorites·Details
@atenttion_whore Очекувај ме мене. И јас сум стрелец.
0ReTweets2Favorites·Details
Ми се стемнува ко ќе дојде викенд – а дојде сабота, девер ми и јатрва ми ќе се нацртаат тука
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy21
2🎰👊Докторот👊🎰atenttion_whore1