TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Батка @malerott
#reach: 66656   ( 359th )
#followers: 3606   ( 1031st )
189 коментари. Толку е твитот https://t.co/BYwbthhdMY
22ReTweets187Favorites·Details
vikni kogo sakas ovde ke go cekam https://t.co/eSVCm8akU7
23ReTweets125Favorites·Details
Луѓето бегаат од државава и ради “AJDE KOGA KE TE ZENIME”
11ReTweets76Favorites·Details
9ReTweets66Favorites·Details
-tuka si?
-Seen
-tuka si?
-Seen

-missed call
-missed call
-missed call

-Prestani da me barash jas i ti nemame vekje za sto da zborime.

-A MORI DUKSEROT MOJ DAJ MI GO STO TI GO POZAJMIV VECERTA KOGA TI BESHE LADNO
7ReTweets64Favorites·Details
Од провинцијалци не се диши у парк
10ReTweets43Favorites·Details
1. Чекамо да се вакцинира прво цел свет за да видимо какви реакције ќе има
2. За неколку године се појавуаа компликације од вакцината и одненадеш цела популација изумира
3. Македонците го насељуаа цел свет

Светот на Македонците, што не е јасно?
7ReTweets35Favorites·Details
Dali se spremni fancinjata na real da placat posle 23h ?
9ReTweets14Favorites·Details
Дајте им ја титулата од сеа да не мора да се нервирамо да ви ебем мајката у пичка https://t.co/cnBKhSBSWa
7ReTweets26Favorites·Details
Позитивен сум на КОВИД-19, но добро се чувствувам и затоа сега ќе излезам да се покријам у златна копачка, зошто да ми отидат парите за џабе ????
2ReTweets38Favorites·Details
-И како се осеќаш после вакцината, имаш некоја реакција ?
-Kakva reakcija tebra vidis da mi nije nista ajd idemo u kafanu na rakija i rebro da proslavimo ovo
5ReTweets25Favorites·Details
Кој е изрод у ваша фамилија ?
5ReTweets21Favorites·Details
Kolku sme golubardzii onlain https://t.co/ZEmzvDlAxK
1ReTweets25Favorites·Details
цел ден врне, тешка депресија, кајмакоски отруен од бившата, твитер не работе, фали уште Барса да ме докрајчи вечер
1ReTweets21Favorites·Details
Што е тоа што ве тера да ги сподељуете проблемите овде ?
0ReTweets19Favorites·Details
1ReTweets12Favorites·Details
Апел до угостителите да ја земат бившата од Кајмакоски на шанк!
1ReTweets11Favorites·Details
try not to cum :))) https://t.co/2k1yLMvuGB
1ReTweets4Favorites·Details
Vremencevo e izmisleno za cistenje prozori po maicka bez prsluci
0ReTweets11Favorites·Details
Конечно понеделник утре.
0ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Саретоmrcatorka15
2Pindarkurka_327
3гуштер.igu_ana327
4Cosmic Glue🌠jasnamishevska6
5Гаџаardigaxa3
6Magic Mikebarracuda_____3
7⚡zoranveli⚡🤘zoranveli2
8Суљо и Муљо(заеднички профил)senieni2
9Руиriste_g2
10🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore2