TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлос @malerrrrrr
#reach: 9331   ( 1639th )
#followers: 695   ( 6369th )
Не фаќај паметна жена, ќе те вара.
- Друже, паметна жена не вара, паметна жена остава.
10ReTweets76Favorites·Details
@Zoran_Zaev Не си ти крив, ќерка ти е за .....
0ReTweets12Favorites·Details
Овие докториве, сестриве и учителките северџански кога ќе протестираат тогаш да фати полицијата да мава, што секоја година штрајкуваат за поголеми плати ненаситни штетници, а не знаат пациент да услужат ко што треба и си играат со здравјето на луѓето со давање погрешни дијагнози!
1ReTweets3Favorites·Details
Какви луѓе еј, демек не се замарам со политика твитам нешто природа мачиња кучиња а земала ги фејва овие изродиве македонски што плукат по сé македонско. Исто срање сте.
0ReTweets9Favorites·Details
@somnitelen69 Да ти ја ебам мамицата одродена
0ReTweets3Favorites·Details
Добро утро на сите освен на тие што немаат пробано кафе 8 месеци, јас.
0ReTweets2Favorites·Details
Леле изгинавме дома од смеење, не само од шитов туку од овие што ти стаиле лајк а твитаат изреволтирани против францускиот предлог. Толку ти го сфатиле твитов... https://t.co/iF43S4dYOt
0ReTweets2Favorites·Details
Предлогот ќе го прифатиме кога Реф ќе ги избричи мишките! Тоа се нашите црвени линии.
0ReTweets2Favorites·Details
@Carevata_Kerka овие македонците што читам дека го оправдуваат, тие се за на колец
0ReTweets2Favorites·Details
Само да ви кажам сите што ставате лајк на овие платениве што ругаат се македонско деновиве, ве одследувам, и не само тоа, мамицата да ви ја ебам каде и да сте, во кој град и да сте.
0ReTweets2Favorites·Details
Ме блокнала оваа што има почит кон сатаната 👹👿🖤
0ReTweets1Favorites·Details
@Grdo_pajce @MacaSJK druze dushman li sum ti?
0ReTweets1Favorites·Details
@NeMiEShvalerka @vitanovaaaa @PoslednoNevreme @Se_e_Dno Деца 15 години има на твитеров, бирај зборови за своите потреби😂
0ReTweets1Favorites·Details
rekov ja musko e voa https://t.co/xqdCtdapgK
0ReTweets1Favorites·Details
@3zoRgadMd6bcYnc @kezhmanprvi гревов за 2000 месечно им ги собира гомната позади нив што ги оставаат, а шо да праи до вчера молеше за мајка му да донираме пари за лечење...
0ReTweets1Favorites·Details
@AnEsZzZzZ видеото е во Гостивар не е Тетово
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka овие што се палат за предлогот стаиле лајк, значи со еден попаметен твит можеш маса луѓе да извадиш на протест или да натераш да седат дома 😂 не го дочитуваат ни до крај некад
0ReTweets1Favorites·Details
@Carevata_Kerka Не ми текна на тоа, може едниот е за другиот е против 👥️️
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Били Џинnemieshvalerka5
2✨ ПозитиВ™ ✨ 🇲🇰poslednonevreme5
3Italianovavitanovaaaa5
4Трпеse_e_dno5
5Жар птицаmermaiid_ariel4
6sunflowersun_kiss_flower3
7Мата Хари3zorgadmd6bcync3
8Царевата Ќеркаcarevata_kerka3
9Darko Kezhmankezhmanprvi2
10Whothefuckoumpoaneszzzzz2