TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maliot Biznismen @maliotb
#reach: 70807   ( 202nd )
#followers: 704   ( 6051st )
Членовите на "најдоброто" за нашата општина https://t.co/Vo5AJ71QHf
90ReTweets162Favorites·Details
Арогантниот Шилегов сардисан од аргументи и прашања го напушти студиото на МТВ !
#шилеговпобегуља https://t.co/UEd18JUByk
32ReTweets75Favorites·Details
Еве го виновникот Лукароски главниот налогодавец за малтретирање на членови на ВМРО-ДПМНЕ од Прилеп... https://t.co/rBVNeF3Dhj
30ReTweets79Favorites·Details
АУДИО : Сугарески за време на изборен молк држи партиски состанок.
На каква оператива мисли во 22:00 часот ???? https://t.co/arupHW5tEY
32ReTweets60Favorites·Details
Поткуп во општина Чашка и тоа со лично присуство на министерот Обиџуко Спасовски https://t.co/4ZVegvSQLF
28ReTweets77Favorites·Details
СДСм во Куманово слави иако загубија https://t.co/cenRlxSnC8
28ReTweets55Favorites·Details
А дали може со DELETE да те снема од политичката сцена ???
#deleteзаев https://t.co/84Q3gsMyLU
17ReTweets107Favorites·Details
Носител на листа за град Скопје од Крива Паланка ....
#немашекој https://t.co/XcbOGXnefI
22ReTweets47Favorites·Details
Дебакл на централниот митинг на СДСМ !!! @SDSMakedonija
Комуњарата не собраа ни 1000 луѓе https://t.co/mjhOLjGDXr
17ReTweets61Favorites·Details
СДСМ делат поткуп во Баир мало во Битола
#поткупотзапочна https://t.co/S7kn66VIFH
19ReTweets39Favorites·Details
Наумоски, Шилегов и Цанде го кршат изборниот молк, штабовите не им се затворени.
#сдсмгокршатизборниотмолк https://t.co/vmgNnxrDgn
19ReTweets38Favorites·Details
Нови пораки од злосторничката група полицајци на Заев и Спасовски
👇👇👇👇👇👇👇👇👇 https://t.co/KWmNFsDzbE
19ReTweets36Favorites·Details
Го потценивте даскалот @MickoskiHM ви одржа убава лекција !!!
Респект даскале !!! https://t.co/oa9vdSJ7oc
14ReTweets78Favorites·Details
Паѓање на нос - слободен стил https://t.co/HERCULuupH
18ReTweets40Favorites·Details
Толку е твитот ! https://t.co/OuvXgSH0KE
17ReTweets47Favorites·Details
Нервозата расте кај комуњарата во Прилеп .. Емил Јанески директорот на водовод го удрил пратеникот и Претседател на СДСМ Прилеп Миле Талески https://t.co/tG1VHqekav
17ReTweets47Favorites·Details
Задолжен за поткуп од Крива Паланка за СДСМ се:
Милан Митовски брат на кандидатор за градоначалник,
Димче и Синиша Тројановски од студенац Шпед вмешани во шверц на тутун,
Драган Димитриевски актуелен советник вработен во судска полиција https://t.co/dww9sw2U17
17ReTweets42Favorites·Details
За картонскиве болници Филипче и Анѓушев ќе одговараат ??? https://t.co/2LCbBg0F22
16ReTweets43Favorites·Details
XXX групата составена од полицајци за малтретирање на граѓани за време на кампања https://t.co/5icP3D7IAZ
16ReTweets41Favorites·Details
На колку луѓе му имаат ветено дека ќе го возат лифтот ???? @SDSMakedonija
https://t.co/Jy1xZ3769B
14ReTweets19Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1SDSM (СДСМ)sdsmakedonija15
2Зоран Заевzoran_zaev9
3Христијан Мицкоскиmickoskihm3
4Венко Филипчеvfilipche1
5Aleksandar Nikoloskialexandarmkd1
6Slavjanka Petrovskaslavjankapetrov1
7☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z1
8Мaргаmkprolet1
9zlatkozlatkothegoldy1