TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кичеецот @mancesterovec7
#reach: 123637   ( 3rd )
#followers: 4415   ( 819th )
Со парите што ги заработи од короната имаш 10 години по 100 000 да плаќаш струја https://t.co/8wc49T1mVa
56ReTweets375Favorites·Details
Само Мицкоски мојт да држит говор и да снимат со камера истовремено 😂😂 https://t.co/KoQeLzLczB
52ReTweets380Favorites·Details
Тоа што го има Кире направено за државава ти уште 100 животи да проживееш нема да го достигнеш, туку побарај си помош додека не е касно https://t.co/UgC2cnP1K2
50ReTweets347Favorites·Details
Дечки 👇👇 https://t.co/Iay7QyA9U0
102ReTweets59Favorites·Details
Кога го прашале Ламбе зошто се враќаш во Македонија https://t.co/uOGfSsNi0s
57ReTweets196Favorites·Details
Овие ботовиве уки буки правеа за едно парче стиропор од некоја зграда од Скопје 2014 ако падне ама денес ќутат за ова дека падна цел плафон во градинка која ја правеше Богац https://t.co/GW3tUGZZN0
55ReTweets154Favorites·Details
Сте виделе ли претходниве 25 години некој да ја исмејува државава како последниве 5-6 години?
40ReTweets192Favorites·Details
Бугарија го има Заев и Азис а Македонија Гоце Делчев 😂😂 https://t.co/ngLzy1ljcn
28ReTweets124Favorites·Details
Едни други времиња https://t.co/OMPhIkK1Gf
23ReTweets130Favorites·Details
Ако бевме саглам држава Ламбе и сам да се пријавеше во полиција требаше од таму да му кажат уживај баце кур да не те болит што си запалил една врата од фашисти
19ReTweets160Favorites·Details
Брусете вие шахти ама за Грција пак ќе бидете Скопје https://t.co/W9D1ti1J9G
22ReTweets92Favorites·Details
Абе кај ја ставиле вратата тука, требало малу по лево https://t.co/nXx1Kc1v3q
20ReTweets101Favorites·Details
Кралот Киро 🇲🇰🇲🇰 https://t.co/ikdlPhIRLt
13ReTweets179Favorites·Details
Иста ваква дупка видел и во Америка ама нашава повеќе арматура имат https://t.co/9gzo6ls8t3
17ReTweets124Favorites·Details
Да не беше сдс сега на сите овие трошоци ќе плаќавме плус 180 денари радиодифузна такса
18ReTweets67Favorites·Details
Добро бе при толку будали во Охрид како не се најде еден да го здрви од ќотек овај идиотов https://t.co/82CuWTMopF
13ReTweets112Favorites·Details
Пола Кичево ќе замине Хрватска летово на работа, 1000 евра плата плус смештај и јадење и бакшиш пошто за во ресторан претежно одат и за 3 месеци 3000 евра чисти , кај нас тие пари во Кичево не можеш за цела година да ги заработиш
11ReTweets107Favorites·Details
Господин Цане Николовски со безвременската Жаклина каде што во позадина Рек Битола чади растура https://t.co/AG0BdLvZqc https://t.co/yPoV1XN7he
16ReTweets73Favorites·Details
Немат комуњар што ја сакат државава ја да ви кажам, кур ги боли што им зборуваат за Македонија си се смеат како зелени, само Југославија не им ја вреѓај тоа ги боли
15ReTweets78Favorites·Details
Ме изненади бројка на народ кој се собраа во Битола, позитивно секако 🇲🇰
7ReTweets108Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алекс 🇲🇰🇪🇺enginebluewater5
2Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark5
3Serotonin receptor 9000izrodot4
4Ин Маут Енд Свалоу 🌈or_spit4
5Бокан☆bokan14293
6☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z3
7Маверикmaverickk033
8На Његош малатаgorskivenec3
9Мини Шенгенhasta_la_manana3
10Starecotigorstaro3