TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 29   ( 3249th )
#followers: 29   ( 38169th )
Еволуцијата на шумарите во партија на екологисти иљи зелените🥳 https://t.co/R15WQZK916
2ReTweets2Favorites·Details
Зборувањето е нормална работа ама сослушувањето е уметност!
1ReTweets2Favorites·Details
@Alhemicharot1 Естетиката преовладува🤣
1ReTweets2Favorites·Details
@DKovachevski А од петелот јајцата кога?
0ReTweets1Favorites·Details
@Echoo246 Ја згрешиле работата или може лебот не го замрзнале добро.
0ReTweets1Favorites·Details
@AristoCat221 А тек да била некоја куварка ајкула би ви спремила🍷
0ReTweets1Favorites·Details
@Hank___Chinaski Со една лента е или со две, идење и враќање или само идење...?
0ReTweets0Favorites·Details
@LepceSoSalamce На времето имаше еден МИСИР директор на завод за вработување кој велеше дека се отвараат 600 работни места на ден. Има ли крај на ова лудило ?
0ReTweets0Favorites·Details
@BiguzDikuz Се договориле да се договорат...еден убав ден😁
0ReTweets0Favorites·Details
@Cvetin Кој како дојде не подјебава,каде ли згрешиме !?
0ReTweets0Favorites·Details
@dArsovec Кога не знаете да уживате во возењето џабе ви е...😁
0ReTweets0Favorites·Details
@shusantoroj Корпус деликт, кај се копачот и лопатата 🤔?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Henry Chinaskihank___chinaski1
2БаБаРоГ ///////////lepcesosalamce1
3Dick 🇲🇰biguzdikuz1
4Dimitar Kovachevskidkovachevski1
5АЛХЕМИЧАР☦ 🧪⚗alhemicharot11
6TheAristoCataristocat2211
7Darko Arsovskidarsovec1
8Сушанто Ројshusantoroj1