TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

¡Juana's Adicción @mandrakefm
#reach: 30177   ( 1166th )
#followers: 909   ( 4125th )
#1
Овој викенд традиционално у Охрид се одржува годишен самит во некултура, примитивно однесување и домашно неваспитање. Пријавените во огромен број презентираат во секој дел од денот, на плажа, на паркинг, у маркет, на пазар, у ресторан, на улица и многу други локации.
4ReTweets37Favorites·Details
#2
И тогаш доаѓа дел од животот коа се тера како гротото ваши селфије по тл, без глаа.
5ReTweets13Favorites·Details
#3
У јсп мириса на душа од искусен пијаница, само скисната
0ReTweets22Favorites·Details
#7
Коа ќе влезам у јсп https://t.co/fJSrH1N9NO
0ReTweets11Favorites·Details
#8
Ми се пуши цигара ама неам лимон, а лимон ми треба дека тутунот сув, а до продавница рало влечки и два пара скали пута пет, и уште еднаш за назад, плус мачка пуна очекувања на секое појавување на врата, и некако понеделников едно по друго премногу ми дојде.
Со појше мраз, молам.
1ReTweets7Favorites·Details
#9
Се намирисав детство од денов, и се нагледав декадентна далечина...
1ReTweets7Favorites·Details
#10
Еве еден јак метак за петоков https://t.co/jm9LrACXg1
2ReTweets4Favorites·Details
#11
Тајмлајн тл- главоболка од шпирт, ми прифали да прочитам нешто од @Alek_stories или @lunareea со дејство на ибупрофен и враќање у баланс состојба.
0ReTweets9Favorites·Details
#12
Денес бесрамно иам изедено калапипол сирење.
#исповед
0ReTweets9Favorites·Details
#15
Кога ја слушам мајка да се смее, душава најмирна.
#ЕднаЕ
0ReTweets8Favorites·Details
#16
You can’t spend your whole life holding the door open for people and then being angry they didn’t thank you. Nobody asked you to hold the fucking door.
#ОринџНаДенот
1ReTweets4Favorites·Details
#17
LOTR за душебол, ефективен секој пат.
1ReTweets4Favorites·Details
#18
Здраво Скопје, смрдиш.
0ReTweets6Favorites·Details
#19
Некош си допуштам да маштам за подобро утре, ко на пример вчера заспав пуна очекување дека ќе биде мирно утро за поспивање.
0ReTweets6Favorites·Details
#20
За малце и ќе отидев на одмор летово.
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamydiaschiffer_pg1414
2Тегет Чорапаmavnimise14
3אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_7
4Todd Hazetodd_haze6
5Lunarialunareea5
6L__lence__5
7Alek_storiesalek_stories5
8Ջուլիանաneiskulirana5
9баба зинетиcentraphor094
10Jasnasvest11114