TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 25210   ( 328th )
#followers: 2172   ( 2057th )
Секогаш ги ослободувам луѓето од себе.
8ReTweets30Favorites·Details
Ако ништо друго, разговарајте со себе.
6ReTweets35Favorites·Details
Да допре, без допир.
5ReTweets34Favorites·Details

The Doors - Riders On The Storm https://t.co/D97QQFgyCS via @YouTube
5ReTweets27Favorites·Details
Луѓето молчат кога треба да го кажат најважното.
6ReTweets21Favorites·Details
Си немало македонче работа си мерело колку плата зема на твитер.
2ReTweets37Favorites·Details
Да ми препорачате фирма за застаклување на балкони. Фала.
8ReTweets3Favorites·Details
Луда е твојата желба.
3ReTweets16Favorites·Details
Кафица...jpg https://t.co/KI5gs6tQkP
0ReTweets27Favorites·Details
Битка помеѓу егото и вредноста.
3ReTweets13Favorites·Details
Ако мислиш дека имам план гадно си се зезнал, појма немам.
2ReTweets16Favorites·Details
Од зимски радости се издепилирав.
0ReTweets11Favorites·Details
Доаѓам без предупредување.
0ReTweets10Favorites·Details
Пак сум помислила нешто што не било.
1ReTweets5Favorites·Details
@Ubava_i_milna @bejbiboy2 Под исто влијание и Скопскиот земјотрес, Балканските војни, атнтатот на Кенеди..
1ReTweets3Favorites·Details
хоп цагерче
0ReTweets6Favorites·Details
Дали сте сигурни?!
Не!
0ReTweets6Favorites·Details
Морам да станам.
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kalin Babuskukalinbabusku7
2Shaban Ravenightblackravenm4
3Kalikaligoddess07074
4Д. Карамазовtonivancoski2
5Zarko Ristovskidecimalfawn42102
6Chlamydiaschiffer_pg142
7marmar 🐈‍⬛marmar_md_l1
8Џесикаvortexlady141
9Sunshineubava_i_milna1
10Гуру де Коркаш™bejbiboy21