TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 66654   ( 146th )
#followers: 4022   ( 934th )
Ако ти искоментирам твит , не ти праќам тајна порака дека сакам да ми пишеш у дм и да договориме средба одма. Само си коментирам 🤷🏻‍♀️
13ReTweets77Favorites·Details
Ја сам цветак зановетак🌹🌸🌺🌷🌻🌼💐🥀🪷 https://t.co/YT7oBgr2mI
8ReTweets62Favorites·Details
До вчера пола држава штрајкуваше, секоја фамилија по 50 литри зејтин купи. На секоја анкета кука народ нема од што да живее. Денес не можат да поминат граничен премин кон Грција. Што народ ќе бевме бе, сега има или нема пари народов , стварно сум збунетa.
5ReTweets68Favorites·Details
Најтешки се битките водени сам против себе.
7ReTweets42Favorites·Details
Ве гушкам сите што ќе се пронјадете во твитот 🤗🤗🤗
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Борци ! https://t.co/3LzRUCzRwq
7ReTweets41Favorites·Details
Така да без паника , се поминува 😉 https://t.co/II8m0Yx0De
6ReTweets22Favorites·Details
Колку е квадрат на нов стан во Аеродром , на кое место предлог фирма , било какво инфо

..и број од психијатар кој ќе ми помогне да го прифатам фактот дека после цел живот живеење во Центар ќе мора да бидам аЈродромка( се зезам , баш се слатки дромци и прва љубав ми е од таму😄)
5ReTweets16Favorites·Details
Што бе ќе спиете? Мора да се воведе дежурство на твитер за вакви ко мене шо не им се спие секоја втора ноќ да има со кој за си праат муабет.
0ReTweets30Favorites·Details
Си го купив фустанов и многу е убав и убав стои , вчера ми пристигна цена во иМбокс😂
Сакам вечер да излезам беееее😡😡😣😡😣😡
Диши длабоко Маци ќе издржиш 🥺 https://t.co/O2VptggFgA
0ReTweets26Favorites·Details
Среќна сум , тоа ми е доволно❤️🤗🫣👦💐🤷🏻‍♀️🙂
0ReTweets25Favorites·Details
И ДМ -то на Твитер има душа , олабајте го.
2ReTweets17Favorites·Details
Позади секоја кобила, “боде” искусна Сингерица.
1ReTweets17Favorites·Details
Посвети ми песна и да заспијам
Сериозни предлози стварно заспивам со музика
Фала добри луѓенца на хелпот
0ReTweets18Favorites·Details
Сакам сега да сум пак овде https://t.co/RnWJQkfbHK
0ReTweets18Favorites·Details
Денес си ветив, дека си ветувам ,дека нема повеќе да си ветувам работи ,кои не си ги исполнувам сама на себе, да се поштедам од разочарување.
2ReTweets10Favorites·Details
Што правиш, како си, како иде?
Јас:👇 https://t.co/gjdTK6xQ8z
0ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sasho Andonovdr_koljo35
2Ravenightblackravenm31
3Markmark_cornet12
4декиdejanatanasovs78
5Сaшкosaasko7
6mikjocapn_mikjo7
7Sake🇲🇰saketomk7
8Брадестиотh0bpoqhoolh22bd6
9Зоран Мијалковzoran_mijalkov6
10SL11lazovski115