TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 3374   ( 1229th )
#followers: 3374   ( 1200rd )
@inospektar Пошо Крис Браун после претепувањето на Ријана требаше да биде испратен на психијатрија и до ден денес да работи комјунити ворк, а не тезги да пазари.
0ReTweets2Favorites·Details
@KlaraScholz Grand deluxe
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Сок на растварањеinospektar1
2Извесна Бренда 2.0 klarascholz1