TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maria Tia @marijatia
#reach: 50213   ( 641st )
#followers: 3735   ( 924th )
#1
Добро (работно) утро.. https://t.co/1pkKrUmSKl
10ReTweets26Favorites·Details
#2
Најубаво кога човек ќе си посвети време и внимание на себе си..
6ReTweets24Favorites·Details
#3
Бегај од тие што само земаат од тебе, ќе те остават половина човек и ќе си одат..
4ReTweets21Favorites·Details
#4
Добра ноќ. https://t.co/B2VVLtj8aK
4ReTweets16Favorites·Details
#5
Душава мирна..
#Добраноќ
4ReTweets14Favorites·Details
#6
"Ќе биде онака како што треба да биде."
4ReTweets10Favorites·Details
#7
Добар шопинг е кога купиш и што треба и што не ти треба...
3ReTweets9Favorites·Details
#8
Добро утро.
Среќен Божиќ!
1ReTweets14Favorites·Details
#9
Полека има време, ќе ти прифалам кога најмалку очекуваш..
3ReTweets8Favorites·Details
#11
Имам добри лекции од животот, мајка ми е секогаш на прво место..
1ReTweets11Favorites·Details
#12
Си патиме поради тие што не пијат апчиња а треба..
1ReTweets9Favorites·Details
#13
По фенг шуи, треба да си одиш..
1ReTweets9Favorites·Details
#14
Да не се фалам ама...колачите топ.
0ReTweets11Favorites·Details
#15
Се откажав од алкохол скроз..
1ReTweets8Favorites·Details
#16
Ако не па и утре ќе работам, што има врска..
1ReTweets7Favorites·Details
#17
Не можам да гледам серии од тип на Witcher...
2ReTweets4Favorites·Details
#18
Да чувствуваш,
не секогаш е љубов..
1ReTweets6Favorites·Details
#19
Црвени нокти..
Нека трешти.
1ReTweets6Favorites·Details
#20
Сакам живот од почеток..
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Marija Danilovskamarijadanilovs12
2Sasho Andonovdr_koljo2
3Arkenstonearkenstone302
4Ali.Aivvdjalien1
5Мимикријаmajaspasovska11
6Вампоvampotheone1