TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mаринче 🖤 @marincencence
#reach: 79366   ( 138th )
#followers: 9934   ( 169th )
Кворумот одлучи 🖤 https://t.co/Uxtbx0bfuy
8ReTweets242Favorites·Details
Ако сака ќе те побара ете толку е просто
20ReTweets103Favorites·Details
Диско 🖤
с.Железнец
Којзнае колку љубови започнале и згаснале на ова место... https://t.co/OT2E2rHYiB
18ReTweets121Favorites·Details
Добро утро другари 🖤 https://t.co/I0pqLunSU4
14ReTweets167Favorites·Details
Добро утро другари ☕ https://t.co/AlSqZcRtqo
9ReTweets144Favorites·Details
Добро утро другари 🖤 https://t.co/sIe1eKO6tr
12ReTweets135Favorites·Details
Како бе ви е доволно 7 дена одмор, јас можам у село или на море 3 месеци лабаво да си терам.
10ReTweets138Favorites·Details
Добро утро другари 🖤 https://t.co/3Q3pTYmPk5
8ReTweets136Favorites·Details
Се каам малку што дадов внимание кај што не треба
17ReTweets66Favorites·Details
Како се викаше машко што бега од одговорност?!
13ReTweets101Favorites·Details
Добро утро другари 🖤 https://t.co/l9M1jaANj8
7ReTweets98Favorites·Details
Само јас не сум му на никој симпатија на твитер 🥲
9ReTweets91Favorites·Details
Добро утро другари 🖤 https://t.co/1jwJWPhm34
6ReTweets97Favorites·Details
Нема ништо посекси од тоа да те качи на клупа за да те залапа
7ReTweets88Favorites·Details
Подобро да ми го искршиш креветот отколку срцето ама ти си знаеш
10ReTweets70Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🄾🅁🄸🄾🄽petnaesetdotri8
2Жилеbatozile7
3камено доба23chento5
4Нешоnesosk5
5LaLineojasthegreattt4
6Отто Фицkthegoofygod4
7АЛХЕМИЧАРОТ.to2082250311114
8Таинственото Детеtainstvenodete3
9Момчето со виолинатаshijemtigadzuro3
10K @ s l e r ✍️indijamen12