TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Г-ѓа Старк @marincepink
#reach: 82793   ( 117th )
#followers: 17980   ( 28th )
дечки ми треба стан за кирија за фамилија за подолг период, локација Тафталиџе, Карпош 3 тука тој реон околу Лептокарија

ве молам РТ ❤️ да помогнеме
104ReTweets30Favorites·Details
значи каков пар се, и Бети најубава ни е и тотално модерна 😍 https://t.co/N69Ih2rp3I
25ReTweets354Favorites·Details
ЕПА ПРВО МЕСТО🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
ЌЕ СИ УМРАМ ОД СРЕЌА https://t.co/HW4guMa07X
8ReTweets450Favorites·Details
девојки, програмите на Ана се отворени, имам ептен кеиф една од тука јас да и платам програма за да види како е и што е, немам идеја како што, не е гивавеј ова ама еве РТ и коментар некој пиши за да ми помогнеш да те изберам, нешто така :)
https://t.co/fmsEhXCQtW
36ReTweets66Favorites·Details
слика од приватен профил ми украле и тука исмеваат, па соте граници ги поминувате
ве молам за репорт и кој да пратил сликава сакма да знам едвај 100 души дали ми гледаат стори
многу сте тажни https://t.co/3QlkYkKlzI
20ReTweets145Favorites·Details
детено со грашакот живот ми продужи 😂😂😂😂😂
нема поубаво од детска искреност 😂❤️ цар!
8ReTweets156Favorites·Details
синко негативен ама има решение за изолација 14 дена, и другарче му донесе стрипови пред врата, со ѕвонење и отвараш доле оставени 🥲 😍
2ReTweets171Favorites·Details
колку си добар толку поише луѓето ќе те газат, ама ете пак нема да бидам идиот ко нив, никогаш ❤️
8ReTweets107Favorites·Details
страшно колку сте полни со омраза, ми се одмилуваат луѓе тука читајќи ги
6ReTweets85Favorites·Details
ден два болна .... https://t.co/sm6l6z2gtT
8ReTweets78Favorites·Details
колку пораки добив од блиски па и далечни, дури и се изнанадив, со поддршка и понуда за помош ❤️
психички се смирив ако ништо друго, среќен човек сум што имам ваков грб ❤️
0ReTweets82Favorites·Details
кога плаќам сметки https://t.co/SebaCrVJfE
6ReTweets40Favorites·Details
ова ми е многу тажно и не ми е верно дека имаме волку необразован народ 😓 https://t.co/XoyJvcnxdA
5ReTweets40Favorites·Details
најтешко е додека да се убедиш да станеш да вежбаш
5ReTweets38Favorites·Details
напраени тестови, сите негативни само малата позитивна
0ReTweets47Favorites·Details
здрава храна домашна ми дојде од Струмица 😍😍😍 https://t.co/L4V7ZEFmDC
1ReTweets45Favorites·Details
мачиња @TelekomMK абе оптика плаќам за да се уклучувам на 4г дома ли??
4 апарати на нет не ли може оптикава да издржи??
3ReTweets32Favorites·Details
моето раат кафе од сабајле сеа е со дерење на 26 деца на тимс, мешање на родители и учителка што вика "ИСКЛУЧЕТЕ ГИ МИКРОФОНИТЕ"

едвај чекам на работа да одам 😓
0ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Telekom MKtelekommk5
2Лигла 🍑ligla_ligla3
3Колешката од факс 🍩fantazijata2
4Обичен човекmeskov812
5Deadly Ghostdkabranov2
6Култивиран Phalluslesenpeperut2
7АЈЕРДНАgo4bed2
8Marjan Nikolovskim4rjann1
9Шод_ае пелцован зрачи 5G 🏳️‍🌈shod_ae1
10Фломастери🏳️‍🌈jane_sk1