TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Слободна Тема @marjancurinov
#reach: 0   ( 39394th )
#followers: 564   ( 7774th )
Не се пишува "unpopular", туку "dumb". https://t.co/JIphKobpfW
0ReTweets2Favorites·Details
@BlackTaurus7 Секогаш е така, најотепаниот највеќе галами. Леб немаат да јадат, они светот ќе го освојуваат.
0ReTweets0Favorites·Details
@Marko02081903 Хахаха чим така алкохол ИЧ нема да ти треба оваа нг. Па и наредната. :))
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus71
2Todor Aleksandrovmarko020819031