TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 26554   ( 323rd )
#followers: 428   ( 9956th )
Многу ми е чудно дека на вибер има група за споделување инфо кај има полиција со скоро 70 000 членови која функционира беспрекорно
15ReTweets152Favorites·Details
Новак Џокович е најдобриот тенисер на сите времиња и тука нема дискусија, сите бројки и сите статистики го покажуваат тоа. Федерер играше најубав тенис за око, Надал е најборбениот тенисер што го игра секој поен како да е последен, ама како целина Џокович е за нијанса над нив.
10ReTweets90Favorites·Details
Балкански инат

2022 2023 https://t.co/CgzKx9Swmd
5ReTweets25Favorites·Details
Мислам дека многу луѓе не сфаќаат дека "скоро 1000 евра плата" не е ништо посебно у 2023 https://t.co/S4bhDlD8ag
1ReTweets8Favorites·Details
Цената на квадрат историски највисока, условите за земање кредит тотално неповолни(зголемена камата и учество) и пак уште неудрен темел сите станови продадени, нешто не штима у целата приказна.
1ReTweets6Favorites·Details
Таблиците за коли сега која фирма ги произведува? Претпоставувам некоја блиска до ДУИнг бизнис.
0ReTweets6Favorites·Details
Пола зима чекавме снег на Шапка, па чекавме магла да нема, па сега чекаме температурите малце да се кренат и цела сезона отиде у чекање.
0ReTweets6Favorites·Details
На кој му е ладно нек си фати дебела девојка.
0ReTweets5Favorites·Details
@centarska_picka Завршив за денес со работа
1ReTweets1Favorites·Details
Келнер у некоја посвесна кафана има поголеми примања од 80% што работат ИТ. На хартија не, ама у реалност да.
1. Јаде и пие на работа додека ИТ трошат по 1000 денари дневно на чиа пудинзи и глупости
2. Бакшиш
3. Го краде газдата
0ReTweets4Favorites·Details
Малку појче ладно https://t.co/DvtBYOtjL6
0ReTweets3Favorites·Details
Никогаш не ми стана јасно зошто луѓето при достапни 365 дена у годината да се качат на планина одбираат да го направат тоа баш кога се најлоши условите?
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
Прав момент да ти откаже парното у кола 🥶
0ReTweets2Favorites·Details
И пајонир ја сака vasko jabata https://t.co/HNeXDdXR2G
0ReTweets2Favorites·Details
Желим стан https://t.co/A2Z9qj6uVp
0ReTweets1Favorites·Details
@Andov_S Тоа си е плус 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1✨𝗯𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗻𝗮𝘁𝗮✨official✨ bloknatatacentarska_picka2
2Benny Lavaandov_s1
3Манчеmukomanche1
4Флафиkarfiolka1
5Tom is Love ❼egodollaric1