TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Goce Markoski @markoski_goce
#reach: 11836   ( 1237th )
#followers: 580   ( 7551st )
Каков спектакуларен распад му се случува на вмро, шо пие твитер кафана? 🤣🍻🍿
7ReTweets40Favorites·Details
Каков хаос направи неутраланава со гласањето контра Шилегов, уште не се свесни, све да им е*ам
5ReTweets24Favorites·Details
Како тргнале браќата Украинци во офанзива, до нова година ќе стигнат во Санкт Петербург. Требаше Путин порано да објави анексија на украински територии 🤣💪🇺🇦
0ReTweets7Favorites·Details
Ми ту ✌️ https://t.co/U1KdHUZbx8
0ReTweets1Favorites·Details
marked safe from глупирање на мкробот
0ReTweets1Favorites·Details
@__aloevera_ Vo bilo koe vreme za tebe ;)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Инес Олгица 🇲🇰 🇩🇪__aloevera_1