TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 42903   ( 138th )
#followers: 2315   ( 1935th )
Замисли си истетовираш на стомак ОВЧЕ ПОЛЕ https://t.co/5HWb7YJJt6
15ReTweets197Favorites·Details
Ако не ви е јасно зошто банкините се обраснати со треви и грмушки, гранки и дрва висат над лева лента од автопат неисчистени канали и тони ѓубре https://t.co/qNBoa8PnMl
28ReTweets70Favorites·Details
#ДоброУтро
Нека тргне денов https://t.co/gkbpvTDmA2
12ReTweets69Favorites·Details
Нормално, да не мисли министерот подобрување условите за домашните корисници на јавно здравство кои всушност и го финансираат. Ама Косово, меката на нашите албанци мора да биде задоволено https://t.co/wiq2e8rQzL
17ReTweets48Favorites·Details
Додека ја чекам жената у сити мол https://t.co/tzixtGSIh4
7ReTweets71Favorites·Details
Косово е завршена приказна одамна. Вучиќ вака или така успеа да извлече дебели пари од ЕУ и што е најважно дебели гаранции со договорот. За разлика од нас. Така да не им фаќајте многу сеир. Ние сме биле, сме и ќе си останеме глупи
5ReTweets68Favorites·Details
СЕ ЗАДАВИВ!!!!!
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 https://t.co/uSYZ5eIeJ2
7ReTweets53Favorites·Details
Прашува човекот што еше на власт кога ја напикаа цела Македонија во државни јасли https://t.co/wbaq8HcKHC
7ReTweets43Favorites·Details
Ги искинавте упи4ку https://t.co/vOYgqOiICB
7ReTweets43Favorites·Details
ЕУ не' сака како радна снага а не не' сака како народ и држава. Шо не е јасно?
6ReTweets26Favorites·Details
Не се ни сомневавме https://t.co/u6SajXujEF
5ReTweets17Favorites·Details
На Грујо и Мицко другарите. А @Bujar_O и @MFA_MKD можат да реагираат посебно кога се работи за екскурзии на ученици заради тоа што не е прв пат
https://t.co/fLgp8jAmCM
3ReTweets21Favorites·Details
Oд даун андр почнува големата светска турнеја на најновата светсска рок атракција https://t.co/nC9uU9Nb4g
2ReTweets12Favorites·Details
@arozgj Уосталом му се гледа и по колата. Секоја будала што не знае што со себе вози такси. Критериуми за работно место нула. Обука и кодекс за работа како и дрес код исто нула.
0ReTweets18Favorites·Details
Шо е работа со џукелава шо ми се појави? https://t.co/XXo9mXmTiq
0ReTweets18Favorites·Details
Мислам дека истава фраза се врту уште од времето на социјализмот https://t.co/vmKU24A3zs
0ReTweets16Favorites·Details
Да се замрзнат главите од лосос https://t.co/gSE5X8UEyu
2ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Чак на Оризchaknaoriz10
2🔊shushmula7
3Duchess 🏴‍arthurgordonpy35
4The Templarandon_usa5
5Bujar Osmanibujar_o5
6MFA North Macedonia 🇲🇰mfa_mkd5
7Кенни Роджерсkrodzers5
8Патлак илити пиштолposlediknapik5
9Нешоnesosk4
10Tomče Kruzev🇲🇰🇸🇮bumbumciaotokio4