TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мрачниот Волшебник @martian_fx
#reach: 18568   ( 498th )
#followers: 660   ( 6855th )
Во суверена и независна држава нерелевантно е мислењето на платени агенции од странство. https://t.co/XetZ9yzO2Q
12ReTweets28Favorites·Details
Kids love Black Panter

Real man love: https://t.co/xkkOn3jjfu
6ReTweets18Favorites·Details
И Сирија да беше нападната од Русија, Господинот Башар Ал Асад ќе се појавуваше по Оскари и Евровизии.

Ама кога ќе те нападнат и окупираат терористите Америка и Израел нема појавување по медиуми и фејк ПР
5ReTweets14Favorites·Details
Pop proveruva zena dali e vo ciklus pred da ja pushti da vleze vo crkva https://t.co/Wfn2ybFtWJ
5ReTweets12Favorites·Details
@bejbiboy2 Тешки дебили, не мора се да биде на тач за да е модерно. Некогаш копчиња се по функционални од тач.

Нека земат багер на тач нека направат у пм више
1ReTweets3Favorites·Details
@goranman2 Od glupi po glupi, porano bea interesni prikaznite ovie sega se katastrofa.
1ReTweets1Favorites·Details
@Magnetolicious Izgleda ne e bas kako sto kazuvaa na twitter 😁 https://t.co/lCk2hrbbMo
1ReTweets0Favorites·Details
@Magnetolicious Повели брату, подобра серија тешко ќе најдеш https://t.co/kshStj1wpv
0ReTweets3Favorites·Details
@Shisharka_ @Go4bed I vo amerika kje go vikaa pedofil da ne bese bogat, ubav i slaven 😁😁
0ReTweets3Favorites·Details
@KRodzers @posleDIKnaPIK @ChakNaOriz @aleksandarskp Kje si najde druga rabota, bitno e da ne go zagubi dostoinstvoto e posle kje nema sto da vraka 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@hermano_33 Гледан ми е неколку пати Taxi Driver 😁
Џокер се некако го одложував и вчера го изгледав. Ништо посебно, а колку хајп имаше само кога излезе....
0ReTweets1Favorites·Details
@rmcfmk Vaka se zbira followers a ne kako mene edvaj 650 ccc
0ReTweets1Favorites·Details
@mrnoizeguy Relax i uzivaj bro, pa za skoro vreme i nekoja chirliderka da si fatis ;)
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1noizemrnoizeguy4
2prostmoderenmagnetolicious3
3Винстонhermano_332
4Патлак илити пиштолposlediknapik2
5Чак на Оризchaknaoriz2
6aleksandaraleksandarskp2
7Кенни Роджерсkrodzers2
8Magneto 🧲magn3to01
9družermcfmk1
10Mangoranman21