TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мурма 📚❤️☕🤗 @martynni
#reach: 50459   ( 517th )
#followers: 3448   ( 1121st )
Ротинско огледалце 💙 https://t.co/r9cWuq0DGp
13ReTweets83Favorites·Details
Прво јас тебе, после ти мене 🥰 https://t.co/r7eF4MyR1T
8ReTweets68Favorites·Details
Superman at his best 😆 https://t.co/BGCFd3DjJR
5ReTweets66Favorites·Details
Нашето депресивно и несреќно образование 😣 https://t.co/xBuSL2UYMo
13ReTweets42Favorites·Details
А мислев дека пандемијата ја изваде злобата. Ама не, имало уште.
5ReTweets61Favorites·Details
Во февруари се фатив во полојната (дископатија).
Во април се снимав.
Во јуни едвај ме виде доктор специјалист во Охрид.
Во септември ми дадоа упат за преглед за физикална во октомври, каде веројатно ќе кажат да се почнат вежбите во ноември или декември.
5ReTweets56Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии