TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џеси Пинкман @maxdestructionn
#reach: 53279   ( 547th )
#followers: 2119   ( 1934th )
Дечки, после подолго време и неколку неуспешни обиди, конечно среќата и мене ми се насмевна - се женив!
Среќата е како самарче. Кај ќе ја видиш, таму ќе тера.
Кој сака можи да честита! 💍👰💒🤗😍💝❤️❣️💌💟💯✨ https://t.co/Ie9Mfw61VE
2ReTweets298Favorites·Details
Дечки, ќеф ми е да ви соопштам дека утринава во 9:46 конечно положив за возачка дозвола. После шестпати паднат полигон и четирипати градска, ете се исплати на крајо. Ако се можи сѐ се сака.
Официјално шофер со Б-категорија.
Кој сака нека честита. Брм, бррммм. 🥳🚗🚘🥳🚗🚘🥳
9ReTweets213Favorites·Details
Дечки, успешно запишани докторски студии по молекуларна медицина. Ете конечно сонот ми се оствари, сѐ уште треперам од возбуда и радос.
Имајте верба во себе. 🙏 🩺🥼⚕️⛑️😷👩‍⚕️💉💊🤗
6ReTweets210Favorites·Details
Имате приметено дека само ниските луѓе се лути, нервозни, терсене табиети? Кај си видел висок чоек да е катил чоек? Сите сме смирени, сталожени, прибрани. Овие не успеале да пораснат, не потпркнале шо се вели, и цел свет му е крив сега.
Реално да си прајме муабет.
15ReTweets118Favorites·Details
Честит да е денот на Ромите. https://t.co/CjeiDRGHNS
11ReTweets93Favorites·Details
Му купивме на фнучето нова играчка. 🤩😍😍🤗🐦 https://t.co/3zfCLNG02r
5ReTweets90Favorites·Details
Топ 5 најнебитни факултети или народски кажано - имам факултет колку да се речи:
5. Бизнис и менаџмент
4. Правен/економски
3. Филолошки
2. Филозофски
1. Факинг нутриционизам, човече
Тие се.
13ReTweets50Favorites·Details
Жени во поодминати години, така да речам, 30, 35+, најчесто се навредени од прашањето оти не се мажени, кога планират да се мажат и демек оти мажите истото не ги засегало.
Прво, не е точно дека не ги засега. Второ, ти треба да раѓаш, не тој, Славиче. Нему сеедно му е.
Реално.
7ReTweets10Favorites·Details
Менталитетот на несакање деца покажува сериозен дефицитет на зрелост, па до некаде и дефект во развојот на личноста. Потомството е природниот развој на човекот, кога за првпат личноста се учи дека има некој „поважен“ од себеси, а таа загуба не може да се одглуми со мачки на пр.
6ReTweets27Favorites·Details
За скромни 36.500 би твитал во корист на власта. Понудата важи до утре ова време.
Пренесете.
6ReTweets23Favorites·Details
Ела тета да те баци. https://t.co/2od8kDNhFJ
4ReTweets22Favorites·Details
Marilyn Manson - God's Gonna Cut You Down (Official Music Video) https://t.co/km0MFKTa8Q via @YouTube
5ReTweets13Favorites·Details
Сите шо не ми ги догледват сторината, вечно на сеен да се од симпатиите.
Толку.
2ReTweets20Favorites·Details
Колку сме викинзи онлаин? https://t.co/fm45KKMng2
0ReTweets20Favorites·Details
Во живо не се губам и не тресам глупости. Поприберен сум, реално.
0ReTweets14Favorites·Details
Скафандери шо? https://t.co/Cfh2rrUb81
0ReTweets13Favorites·Details
А вас кур ве заболе за некој грев таму шо немал плата двеста евра земено со месеци. Дај бе не ми глумете многу Мајки Терези. 😂
2ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1100Marki100deutschemark9
2Мариjаreaambrosia7
3IamKalikali_iam6
4Хебаhebagoddess5
5ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus5
6The Bridgetmjauu214
7Сара Гитараsaragitara14
8Erika Errorchocoladnaaa4
9dimiklada🍎dimiklada4
10ДиДиvorrennn4