TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maximum Overtroll @maximovertroll
#reach: 119188   ( 26th )
#followers: 6157   ( 419th )
#1
заврши груевизмот и весна бејби кења дека било тешко, не одела на одмор, кредити имала за враќање.

добредојде во македонија, весна. седи ќе ти свариме кафе и сок за растварање. ќе си направиме муабет како им било на сите не-вмрани задњиве 13-14 години
60ReTweets225Favorites·Details
#2
очајно дечки https://t.co/9gTGBoVTVc
70ReTweets176Favorites·Details
#3
точно е дека е лошо деца да гледаат џанаци, ама истите деца гледаат и комар, пијаници, питачи, насилство по улици и најбитно - дома. така да престанете да си го криете гнасното нетолерантно лице позади децата, грдо е
29ReTweets125Favorites·Details
#4
holy fuck, почнаа да се претвараат во грујо! https://t.co/m2VciAeg2Y
24ReTweets131Favorites·Details
#5
ви го пренесуваме во целост новиот ФБ статус на поранешниот премиер на македонија https://t.co/2SWD3Gy0gF
30ReTweets110Favorites·Details
#7
АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5 АНАЛ 5

@Kanal5_Vesti
25ReTweets104Favorites·Details
#8
шокантно - жена на бизнисмен милионер носи фустан од 350 евра

нешокантно - грујо со цвикерите од илјадници евра платени од даноците на Небиднина https://t.co/gHqkGmnBo4
23ReTweets102Favorites·Details
#9
мислам дека ако се допрат ќе настане некоја црна дупка https://t.co/KmkxN07tpf
24ReTweets98Favorites·Details
#10
чекај фашисто, не е толку https://t.co/4AlNYdNcA6
22ReTweets89Favorites·Details
#11
me, looking for fucks to give about your opinion https://t.co/c4EKvhZ0NW
19ReTweets94Favorites·Details
#12
отворете риплаи на твитов за да видете каде живеете.

да да, пак ви се обраќам вам што мислите дека треба да ги заштитите децата од гледање наркомани https://t.co/QiRA7dSAPj
20ReTweets85Favorites·Details
#13
куќата на пра-правнук ми Анакин. Oвде се испилиле многу џедаи и била главно упориште на Отпорот во борбата против Империјата. Тука се криеле кајбер кристали за време на војната на Ексар Кун. Има и тунел кој води до рампа за лансирање. Mојот следен проект,освежување на коренот👊🇲🇰 https://t.co/JtBnaax93n
17ReTweets90Favorites·Details
#14
19ReTweets72Favorites·Details
#15
супер ова туку да излезеше некој на улица? не а, ок. разбирам, нема кој да го плати сендвичот https://t.co/V6ZMf5ouOP
18ReTweets64Favorites·Details
#16
"ви изгледам ли како да ми треба кирби??? влези види го подот. не не, влези слободно и кажи ми!" https://t.co/8nk5cBHIFK
12ReTweets80Favorites·Details
#17
леле сликава мислиш гнев бунт нешто RATM стил пејат а дечките настапуваат со ја излези ѓурѓо https://t.co/gYARPEhHsO
14ReTweets72Favorites·Details
#18
нема појако од вмрана што објаснува саркастично историја а појма нема дека во римско време имало мостови на дунав. капак на се тоа го кажува на македонски јазик кој е дел од словенската група https://t.co/9SmUo3tYYQ
14ReTweets69Favorites·Details
#19
второ - колку кошта бе еден брисач? ретровизор? доволно за да претепате жена? се читате ли што твитате или посилно е од вас? си најдовте теренче како да опрвдате тепање жена. убијте се, лузери ниедни
15ReTweets64Favorites·Details
#20
најинтересна вежба на летната школа на УМС под мотото 'Младите – лидери на промените" била симулацијата на стапување во геј брак

WOW.

е ова се промени више, фала богу вмро стануваат модерна партија. браво @Vlatko100janosk https://t.co/c0JsgGO4Ql
19ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џагдишаdzagdisha16
2Полтролneznajach16
3Xhonatanvstevk14
4Самосвесенragingdemon112
5Џотоgiotto_mkd11
6[ S ]sulimanovic11
7Aleksandar Gavrovskigatscho9
8Васиљvlatkovasilj8
9Tanja Milevskamilevskatanja7
10Yokojordantscho7