TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

marmar 🐈‍⬛ @md_marmar
#reach: 57185   ( 399th )
#followers: 1165   ( 3745th )
Не е за нежни срца.
Звук обавезно. https://t.co/XzIOsherXN
42ReTweets155Favorites·Details
Разликата меѓу ОМИЛЕН и ОДМИЛЕН е во една буква.
*брзопотезно
17ReTweets102Favorites·Details
Си седам смотана у ќебенце и дојде до мене и ме њушкаше леле се расплакав од среќа!! Иначе си јаде онде на трева и никад не ми се приближил 💖🦔 https://t.co/clHmQxuIDz
6ReTweets80Favorites·Details
Ауу каков поглед ми фрли 🥰🐈‍⬛
#CatsOfTwitter https://t.co/cfuatBOykV
9ReTweets54Favorites·Details
Може прво и да прочиташ за да разбереш пред да улеташ да сереш.
А не мора ни уопште да сереш.
9ReTweets45Favorites·Details
Ако е од бумер бумеризам, од X gen е егзорцизам.
Just saying.
7ReTweets42Favorites·Details
Романтика, бреее, вечера под месечина ☺️
🦔
🌕 https://t.co/FBPWnTnOOQ
4ReTweets38Favorites·Details
Со #чекорчиња со над 16 мил чекори сме стигнале у Ел Салвадор 🥳
Слична е територијата по големина ама поише деца праат и имаат трипати поише народ од кој една третина е под poverty line а у МК 21%. МК е лева табела: https://t.co/Q9D1FHrUb1
8ReTweets19Favorites·Details
Најмалото и најслаткото од #чекорчиња
Ама нека не ве лаже изгледот, НАЈВИШЕ чекори од сите праи. Низеде!! 🔥🔥🔥 https://t.co/FYSAnhb03s
3ReTweets33Favorites·Details
👏👏👏#чекорчиња
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 https://t.co/21O5M2h61M
5ReTweets21Favorites·Details
Го има негде Тома за гледање?
5ReTweets7Favorites·Details
Само за лепо друштво 🍀
Las Ketchup - The Ketchup Song (Asereje) https://t.co/0iOMU2KOpV
4ReTweets15Favorites·Details
Све мериме дужина и фи а твдоќа бе?? https://t.co/wBzfzLbthx
2ReTweets14Favorites·Details
Преспавати јутро
Преспавати век…како ли је тек!
1ReTweets13Favorites·Details
@NiceAsshole1 Ако ти купам уште еднаш Барбика, еве на! 🤨
1ReTweets4Favorites·Details
Ќе чекам да се пролепшаш 🙄 https://t.co/N291ehBmHv
0ReTweets13Favorites·Details
1ReTweets9Favorites·Details
Све праве су љубави тужне ☹️ https://t.co/4vrYhGP9qA
0ReTweets12Favorites·Details
@ingeingedani 🔥🔥
Се предавам, ќе искачам 😁

https://t.co/Sij1avBr5z
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dimidimiklada26
2andon.ru🔱🔱🔱andon_ru14
3Чесната Куртизанаmitkohondrija13
4Elena 🔱tikvazelena10
5Даниелаingeingedani9
6Marija Danilovskamarijadanilovs17
7лост ин спејсboxfromoutside7
8Caledonia1red2yellow3blu7
9Јепирjepirovski6
10Golden.Bzlatarkata6