TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 41919   ( 663rd )
#followers: 16674   ( 32nd )
Ви текнува ли кога Џон Смит ја праша Покахонтас каде е златото и она му покажа ене го во полето и он као беше лол селанко тоа е кукуруз, никој не се збогатил од орање и копање, инвестирај во спекулативни добра!

#BuyBitcoin #BuyDOGE
11ReTweets46Favorites·Details
⁉️💰🇲🇰 #К15СкечСоЕмоџи
6ReTweets19Favorites·Details
Не можам да ја опишам радоста што ми ја донесе сонцето денес. Долги и теми се зимите тука ☀️🙏😊♥️ https://t.co/9hJr5PfOhO
0ReTweets20Favorites·Details
теми лол
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии