TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Менаџерот @menadjerot
#reach: 1971   ( 4351st )
#followers: 1966   ( 1809th )
#1
Едвај чекам да испадне новиот Самсунг S10, па да напишам твит син ми го скрши самсунгот и се продава има 7 години и црна коса.
0ReTweets1Favorites·Details
#2
Да ви ебам тоа глупите твитерџии
0ReTweets0Favorites·Details
#3
Значи бишката е создадена за колење, жената за ебање и тепање, шо не е јасно тука.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии