TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Менаџерот @menadjerot
#reach: 1950   ( 4171st )
#followers: 1948   ( 1847th )
#1
@JovanGjorgiev Kade e voa beboo ??
0ReTweets3Favorites·Details
#2
@Dizajnerot @JovanGjorgiev Kakov pameten poteg na mite.k 💪
0ReTweets3Favorites·Details
#3
@JovanGjorgiev Mislam na tebe. 😂
0ReTweets1Favorites·Details
#4
Кажете некоја апликација вие две фаци до крајот на животот да не ми се појават на телефонот. Благодарам https://t.co/nxUA2ZVllz
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jovan Gjorgievjovangjorgiev3
2Köksal Дизајнерdizajnerot1