TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Menche Immortal @mencheimmortal
#reach: 57458   ( 52nd )
#followers: 3739   ( 1063rd )
7ReTweets1015Favorites·Details
Пред-роденденско шишање 🥳 https://t.co/slnMsTw51r
7ReTweets677Favorites·Details
Вчера ми се потврди нешто што го знам одамна, а тоа е дека многу малку луѓе бегаат од државава ради финансии, туку си одат ради условите кои ги немаат. Исто така и докторите од јавно здравство во приватно не си одат за поголеми плати туку заради условите кои ги немаат. Факт!
32ReTweets265Favorites·Details
Другарии, тука сме многу потребни! Детенцево е 4то одд во Песталоци и треба да се оперира од аневризма и се потребни донации за да се изврши операцијата. Сите кои можете донирајте, сите што не можете рт. Па да им помогнеме колку можеме на родителите за да се спаси детенцето.
РТ! https://t.co/oTmzEZGZ7n
61ReTweets27Favorites·Details
Вака го чекам секад коа се враќа од работа, а ја сум дома 😌
#третасмена https://t.co/Pktc9nWZG1
8ReTweets139Favorites·Details
Седнав у кафич и си испив кафе сама, што муабет си направив сама со себе, мераци.
7ReTweets123Favorites·Details
Зборовите кажани у афект се оние кои секогаш сме ги мислеле ама не сме имале храброст да ги кажеме претходно :))
8ReTweets80Favorites·Details
Си светка месечинчето 😍 https://t.co/VO5PoUX59g
5ReTweets87Favorites·Details
Денеска е светски ден на лицата со аутизам. Ми текнува у средно учев со екстремно паметно девојче кое обожаваше да се гушка и да свири пијано, секогаш беше искрена и мила. Беше сонце кое светеше секој ден тие 4 години.
Различностите не прават да бидеме подобри луѓе! 💙
7ReTweets65Favorites·Details
Времево е самоубиство!
3ReTweets54Favorites·Details
Систина направила и оперативните зафати на возрасната кардиохирургија да бидат под фзом. И полека полека доаѓаме до фактот дека Систина ќе стане убедливо најдобра водечка болница во Македонија, мислам веќе е... 😇
1ReTweets53Favorites·Details
Ја слушам Гоца Тржан како вика дека претерано е у денешно време да се збори дека децата треба да посетуваат психотерапевт и да зборат за се.
Да беше денешнава свесност кога јас учев у основно ќе бев сега најсреќна, ама не беше и немавме со кого муабет да направиме, за жал.
4ReTweets34Favorites·Details
Закани ццц 🤣 https://t.co/AOY6wLhthm
0ReTweets40Favorites·Details
Ми се јаде таратур и пие узо 😃
0ReTweets35Favorites·Details
Толку убаво и прекрасно почна денот вчера што дури не ми ни беше реално за веќе сабајлево да заврши најкатастрофално икада, И К А Д А!
0ReTweets27Favorites·Details
Морнинг у 12 😇
0ReTweets27Favorites·Details
Коа ќе ме остави на "seen" 🙄 https://t.co/1pAIPIpNbc
0ReTweets24Favorites·Details
Кафана је моја судбина у 5ка, журкаа 🥳
0ReTweets16Favorites·Details
0ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Његош малатаgorskivenec6
2družermcfmk5
3Леонче Мамичкаmacyimyesim3
4🧚‍♀️ Мила На Мајка🧚‍♀️_shieldmaiden893
5‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_3
6⚜️ЦрвенокосаТа¹⚜️reddevil_xoxo2
7Јане Стефановstefanovjane2
8Бокиbokialterego2
9Henry Chinaskihank___chinaski2
10Нешоnesosk2