TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

обичен човек @meskov81
#reach: 41643   ( 808th )
#followers: 1893   ( 1998th )
#1
со вердер и 200 300 му изнасаме месец дена на леголас! кој сака да запали свеќа нека дое Лонг Плеј
RIP брату мој :(((( https://t.co/C2QTSkgAuk
6ReTweets32Favorites·Details
#2
колешка од факултет со просек 10, со магистратура со сфе. и бараа пари за да волонтира кај адвкат за да и пише потврда за да може да полага правосуден. ене ја дреме на каса у кам у кисела вода. и после се селеле младите, епа се селат.
4ReTweets17Favorites·Details
#3
Ми се ебе

1/69
3ReTweets19Favorites·Details
#4
корона да се појавеше у македонија ќе се викаше д зоро
6ReTweets9Favorites·Details
#5
добив желба да љуштам нешто утрово. садот за овошје празен, фрижидерот празен, кучето и женами спијат, тогаш погледнав надоле....
4ReTweets13Favorites·Details
#6
Она кога и фалам ама не знае како да ми каже. https://t.co/enuO2f7b7U
2ReTweets14Favorites·Details
#7
пер отварам кај бургунди у фрижидер и глеам брокула пер!
3ReTweets11Favorites·Details
#8
стварно ја сакам пошо ме потсеќа на мајка ми
2ReTweets13Favorites·Details
#9
ц на тл, ариел у дм и претпоследна на инста! друго ништо не ми треба.
3ReTweets9Favorites·Details
#10
вердер и бургунди се луѓе на место, а не ко вас пичка ви матер
2ReTweets9Favorites·Details
#11
За мене рекоа :* https://t.co/ii8zwIgMj4
2ReTweets9Favorites·Details
#12
За мене Леголас е новиот Тоше
3ReTweets5Favorites·Details
#13
на шалтер за вадење извод од матична книга на родени:
-венчаница?
-немам.
-ама мора има промена на презиме.
-ок, извади ја од компјутер.
-ама....
-ама што? ја имаш у компјутер ПИЧКА ТИ МАТРИНА БЛЕСАВА!!!!!
0ReTweets14Favorites·Details
#14
исто вчера еден грев кој патем ми доаѓа у фамилија пошо нешо со братучетка ми а у, ми цика фан сум на трек ама ги имам гледано само новите филмови. оооок, момак со ваква изјава може само по цигари да те пратам.
2ReTweets7Favorites·Details
#15
тоше ми се јави на сон, ми рече кажи му фала на леголас од мое име.
1ReTweets10Favorites·Details
#16
@Vlatko_Werder @Srbak точно е ова бе??? https://t.co/pT5TqgUpa6
3ReTweets4Favorites·Details
#17
од твитеров би му дал само на џаги и тоа е факт.
1ReTweets9Favorites·Details
#18
имам другар со 10 просек заврши на медицински, неможеше са стигне до степендија, а неговите немаа многј пари. батали специјализација и сега за да преживее работи како магационер у кам, иначе живее у гарсоњера под кирија. е таква ни е државата, ми се плаче.
0ReTweets12Favorites·Details
#19
али кога некој небитни ќе и се закачат на ц, пресмешно пер.
2ReTweets5Favorites·Details
#20
КОЕ КОМБО ВИ Е ПОСМЕШНО НА ТВИТЕР
2ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Цceciliaa53756
2Ариелproblembyme36
3Артистотshkottt22
4Џагдишаdzagdisha22
5McCoybavarecot19
6Хамба 2.0hambaboy16
7Afrim Adrenaline 🏳️‍🌈avinger1715
8TheRealstefan_tod13
9Мено Паузаmalaghata12
10Леголасvajldy12