TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Методија да да @metodij_a
#reach: 39077   ( 767th )
#followers: 1131   ( 3893rd )
Ѓорѓи Колозов умрел на денешен ден 2003-та, на свои, пази, 55 години

Мислев имал бар 70 кој курац
14ReTweets185Favorites·Details
Остарел Пере Нокаут https://t.co/qPGKhTXsyR
17ReTweets127Favorites·Details
Never let them know your next move

*не дава жмигавец*
7ReTweets59Favorites·Details
Дечки имам докторат, зошто не сум вработен https://t.co/bpPVXi6zfc
5ReTweets34Favorites·Details
Кратка листа правила за да искочиш добро на секоја слика:
1. Биди убав
2. Сликај се
Поздрав!
6ReTweets24Favorites·Details
На кучето му го дадов тврдото од крајот на пармезанот
Вика денов ќе го земел како слава...
Кучна слава
2ReTweets34Favorites·Details
На прва заличи на слика со нишан од пушка...добро прекинав да гејмам https://t.co/mJ1T7C970F
1ReTweets35Favorites·Details
@IamAliceMadness Девојко далиси скалине
3ReTweets13Favorites·Details
Ја не би фатил дечко без кола затоа што тоа значи дека ќе искочам од плакарот, а тоа сите знаеме нема никогаш да го направам
0ReTweets14Favorites·Details
@Vlatko_Werder Вчера беше брат ти исто
1ReTweets9Favorites·Details
Don't skip ass day https://t.co/MKCX5jWxFH
0ReTweets9Favorites·Details
@_ne_go_tinka_ @Magnetolicious Дој залепи ми ја да се смирам малце
1ReTweets6Favorites·Details
@bastetnoir_ Само господа те следат штом сите ти преќутеа ова, да знаеш
0ReTweets4Favorites·Details
На одмор со бившата, 2018 https://t.co/INvdQpiaET
0ReTweets4Favorites·Details
Документи ве молам https://t.co/GI73rdjtGW
0ReTweets7Favorites·Details
@bastetnoir_ Океј го повлекувам зборот
0ReTweets3Favorites·Details
@pecethedarkword Пардон, препратам*
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1little starstarlittle34112
2aлисa у вондeрлeндiamalicemadness8
3Пæцоpecethedarkword7
4логотворецchackalitza7
5Убаваemancipirana4
6communication specialistpavlovikj4
7Маринаchumpette4
8На Шивец поголемата_ne_go_tinka_4
9prostmoderenmagnetolicious4
10Whatismynamemalatafirom3