TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сафра @metokara09
#reach: 37885   ( 643rd )
#followers: 6115   ( 478th )
Амин Боже. 🎉 https://t.co/pD7dJxHJeX
10ReTweets97Favorites·Details
Овие ако ги пуштиме сите што ги имаме дома ќе помислат дека Македонија има појака авијација од НАТО, Кина и Русија. 🤣 https://t.co/DELcd9wX26
7ReTweets101Favorites·Details
На мостот кај Веро Џамбо на оградата заклучуваат катанци демек симболика за „Вечна љубов“, а овие се гледа нешто ептен сериозни. :))) https://t.co/JMW1RAc1aE
12ReTweets72Favorites·Details
🇦🇹Австриските пожарникари по една година се вратија во Пехчево👨‍🚒

🔥Ако минатиот август беа на помош за големите пожари, сега дојдоа со полно комбе противпожарна опрема донација за Доброволното противпожарно друштво Пехчево 🤝
https://t.co/mBGRb32XpB
5ReTweets42Favorites·Details
Локалитетот Острово е остаток од поранешното острово кое по природен пат го формирала реката Вардар https://t.co/l179S1LhaQ
7ReTweets15Favorites·Details
Добро утро. 🍀 https://t.co/4swnpsjnCu
2ReTweets15Favorites·Details
Почнувам многу да се заљубувам во вакви мали и мирни земји. 😍 https://t.co/K4J7UVefMp
0ReTweets6Favorites·Details
@BlackTaurus7 Ќа се ојт. 😍
0ReTweets2Favorites·Details
@kromitche @Dremka Ми заличи на картата од Македонија направено од рендано чоколадо. 🤣
0ReTweets2Favorites·Details
@Bouqet100 Удриле ептен. :)
0ReTweets2Favorites·Details
@Coyote_091 @kapsa88 Од Белгија се, Google translate е користен.
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@___Franck_ Честитки.
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Ова City Grill во Рамстор многу убаво, што не кажувате бе другари вакви работи? 😍
0ReTweets1Favorites·Details
@dd_oneandonly И лепчето, врв.
0ReTweets1Favorites·Details
@svasko1 @DarkOnchevski сериозно треба да се загрижи*
0ReTweets1Favorites·Details
@2eyeshadow @TojSoSlikite @EdnaNizaedna Домашен со маслиново масло (помас) поарно за тие пари ќе направам.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus71
2Кромитчеkromitche1
3Дремкаdremka1
4Гpeвastrogrev1
5гцб.🥲gogooow1
6лабав човекlabavcovek1
7Франк 😏___franck_1
8🇲🇰 Командант Букет 🇲🇰bouqet1001
9Царевата Ќеркаcarevata_kerka1
10K. Kskorpios_61