TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лукреција Борџа @mexconiglio
#reach: 27390   ( 1060rd )
#followers: 1717   ( 2455th )
piperot kolku go davate? https://t.co/8iXSzbIn2B
15ReTweets127Favorites·Details
25 годишен убиен на семафор во Аеродром од несовесен возач. Ќе тргнете ли нога од тоа педалата за гас проклета??
16ReTweets112Favorites·Details
49 години Летисија https://t.co/xqZF6F8eTM
0ReTweets25Favorites·Details
победа на МЕТ https://t.co/GUO79tzXqm
0ReTweets24Favorites·Details
Сакаш да ја попрвиш врската, ама не знаеш како?
Не знаеме ни ние. Викни нѐ за селидба! https://t.co/mP9mObb9M2
1ReTweets12Favorites·Details
@BreakAtTyffanys стварно не ми е јасен тој пристап
куп народ се изјаснува на соц мрежи "ако ми дојдат на клоци ќе ги избркам“, „со лопатава ќе ги тепам“... чуму?
на страна короната, вакви работи имаше и на тој претходниот шо се прекина, не сфаќам од каде аверзијата да се пошишеш
0ReTweets14Favorites·Details
Паѓам на 15 страници дневно, оти на третата наоѓам лекторски грешки и ја фрлам книгата во канта за ѓубре https://t.co/jviBPZcG4w
1ReTweets9Favorites·Details
сестра ми кога ми праќа оглас https://t.co/Yg8mHDUWZT
1ReTweets6Favorites·Details
@Nosoytuproblem Сакам да имам моќ да го одчитам писаниево
0ReTweets4Favorites·Details
Ауу сине... А викавме на Роман несреќата беше страшна...
https://t.co/F6cTR6kBlf
1ReTweets1Favorites·Details
mi se jadat mini panceroti polneti so ubav kaskaval i taka nekoe ubavo pikantno sosce da si mackam dodeka citam nepotrebni mailovi
0ReTweets6Favorites·Details
@BreakAtTyffanys @earthling_El општа неедуцираност, пак фала на бедните политики

глуп народ, силна држава... епа од оглава ќе ни се удри на сите колетивно
0ReTweets6Favorites·Details
ќе ги скршам од гушкање
0ReTweets3Favorites·Details
Нисам поштена https://t.co/3NJIa2qetU
0ReTweets3Favorites·Details
@JasnaMishevska Вчера ми беше прв ден на работа. Во 14.28 веќе имав брн аут.
0ReTweets2Favorites·Details
@JasnaMishevska Таа последната, два пати ја читав до сега. Мислам дека ќе има трето читање.
0ReTweets2Favorites·Details
@JasnaMishevska Ти буричка во мозокот додека ти збори за трчање. Свашта нешто те тера да размислуваш.
0ReTweets2Favorites·Details
@JasnaMishevska @vitanovaaaa Поминав со 3 машини. Ама пеглав 3 дена. Ебати... не знам више шо ебати... Многу мразам пеглање, ама неиспеглано не можам да гледам...
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maestrodiskopje10
2Benny Lavaandov_s9
3Cosmic Glue🌠jasnamishevska8
4Balkaneezershushmula6
5Матикулеmatikule4
6ЖРТ₿А НА КАПИТАЛИЗМОТjumalatuoni3
7Глупафинтаglupafinta3
8Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar3
9Холи Голајтлиbreakattyffanys3
10Филозофот 2.1firerot_3