TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 72717   ( 292nd )
#followers: 1270   ( 3081st )
#1
Си созреал кога сфаќаш дека Нова Година нема да ти смени ништо...
14ReTweets64Favorites·Details
#2
Констатација на ќере(6):
Машките се разликуваат од женските зашто носат плави чорапи и
им смрдат!

#евеуштесесмеам
10ReTweets72Favorites·Details
#3
Давење во его... https://t.co/RE0oQ4TZzR
13ReTweets50Favorites·Details
#4
Тоа што е твое, ќе те најде!
9ReTweets57Favorites·Details
#5
Сите сме сјебани, само што некои гласно го кажуваат тоа.
13ReTweets40Favorites·Details
#6
Треба да повлечеш за да светне!? https://t.co/Callx79BVe
13ReTweets39Favorites·Details
#7
Не е до колку долго сме заедно, туку колку време се боревме да опстоиме заедно!

#когаимаљубовимасѐ
13ReTweets37Favorites·Details
#8
И јас сакам вакво!
Ениуан?

#ДоброУтро https://t.co/nexWClwJA7
4ReTweets59Favorites·Details
#9
Другпат појас, се разбраФме? https://t.co/CqQSz9NYpY
8ReTweets45Favorites·Details
#10
Цел ден живците ми ги крева до плафон, дојде ме гушна и ми кажа: Мамо, ти си ми живот и...
Готово, сė забораив!😁

#манипулаторченамајка
4ReTweets43Favorites·Details
#11
Лепотицава грми 😍😍😍
@LobaVictoria https://t.co/ROn6fVsIg8
5ReTweets39Favorites·Details
#12
ММЕ мораше ли да го скинеш?! https://t.co/zDvjutIcjG
5ReTweets39Favorites·Details
#13
Сите сме за некаде...

Добро утро 😣 https://t.co/42U0kWUErn
8ReTweets28Favorites·Details
#14
Ај нек се угоде! https://t.co/ZnuokYxb7K
7ReTweets31Favorites·Details
#15
Нека трепка! 😁 https://t.co/Oq2hE6qKGt
7ReTweets30Favorites·Details
#16
Гравот сите врати ги отвара!

#секситвит
9ReTweets23Favorites·Details
#17
Не знам зашто за аларм ми ѕвони Mad world!
Во сонот дозволено е сė!

Добро утро, сонувачи 💙💙 https://t.co/CUXWIfisF8
6ReTweets31Favorites·Details
#18
Ако те гушнам, се плашам дека ќе ти ги скршам коските!
7ReTweets28Favorites·Details
#19
Не е важно да си убав, важно е да најдеш ист изрод како себе!

#Шреккојзнаекојдел
7ReTweets27Favorites·Details
#20
Пинаф, си ибав мајката.
Секако, сите сте ми мили да не заборавам! ❤
2ReTweets38Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot_5
2Букетbouqet1005
3Emilio Zapatatrajcenikolovs54
4Marija Danilovskamarijadanilovs14
5BJspejs_fraerot4
6Плавоокаsweety_eyes_3
7Патлак илити пиштолposlediknapik3
8Нандоniceasshole13
9Viko von Dromvikohyeah3
10Бапчоthefitzzz3