TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Данг @mignovenie
#reach: 46021   ( 539th )
#followers: 1721   ( 2436th )
има фонт од ракописот на Рацин и ова ми е ⭐ на денот.
32ReTweets180Favorites·Details
славење на националниот парк со сите нишани https://t.co/GNf6b82dKK
12ReTweets136Favorites·Details
мора и видеото да го видите, ако твитер ќе го изџвака.
Чекав хобити да прошетаат ама само жабориби имаше 💚 https://t.co/exsRTD0tVr
11ReTweets69Favorites·Details
прочитав твит дека медалите на параолимпијада биле помало достигнување од олимпијада и не можам да ја опишам одвратноста шо ја осеќам во моментов
9ReTweets55Favorites·Details
За да сакам врв треба да има тон карпи и многу вода. Маљовица се надмина ✨ https://t.co/VMcGXj7Brb
7ReTweets56Favorites·Details
си пивуцкам сајдер под боровиве и најрандом ми текна на чупето во Порта во Битола еднаш одамна ко ја прашав сајдер дали имаат и ми рече: на шА јазик ми зборваш?
6ReTweets54Favorites·Details
жабувавме 🍃 https://t.co/s5YiNBNM7P
7ReTweets46Favorites·Details
Сеедно, љубов моја,
на сите јазици јазикот еднакво молчи.

Така и молчењето си го премолчува.

#славкување
10ReTweets28Favorites·Details
после дожд ваков залез ооохоооо https://t.co/FNhrx2Xair
3ReTweets22Favorites·Details
роденден на сеструлето е и поќе од за мојот се радувам, а многу се радувам за мојот па видете вие сега ❤️
1ReTweets20Favorites·Details
ко дете на секое гледање на албумите (а беше многу често) лута ја прашвав како си поминала тука на плажа зошто како смее да има спомени без мене https://t.co/sthmaHR6dv
1ReTweets8Favorites·Details
значи добивам дневен извештај за Божана од татко ми и нема нешто подушотоплечко од пораките шо ми ги праќа
0ReTweets9Favorites·Details
@ComplicatedSofi Диме ти го хакнал акаунтот, друго објаснување немам 😂
0ReTweets4Favorites·Details
среќа па еднаш го прочитав зошто репорт и блок се божји дар
0ReTweets5Favorites·Details
@eftelijanamajka Фалааа 🤗
0ReTweets2Favorites·Details
@Martynni Фала МурмЕ мило ❤️
0ReTweets2Favorites·Details
@LadyfromTheStar леле! Да не знаеш до кога е?
0ReTweets2Favorites·Details
@ellielche Рила ја шетам деновиве, па не можам да се соберам каква природа е 💚
0ReTweets1Favorites·Details
@ellielche @snimatelot 😂 значи имаме добра покриеност на случувањата.
Фала 🤗
0ReTweets1Favorites·Details
@vesna2303 А јас иако никот ти е Веснич, засекогаш ќе те читам ВесТне 🤗
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1complicatedSoficomplicatedsofi3
2Вселенаellielche2
3Мурма 📚❤️☕🤗martynni2
4LadyStardustladyfromthestar2
5Лененаextviterdzikata1
6Буфотес Виридисsnimatelot1
7Весничvesna23031
8Εφτελιαeftelijanamajka1
9Benny Lavaandov_s1
10IrenaZirenaz111