TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

микробранова @mikrobranova
#reach: 33129   ( 1130rd )
#followers: 495   ( 7072nd )
#2
Имам гардероба за донација (претежно фустанчиња, блузи, џемперчиња), која би одговарала според мене за девојка од 16/18 години па нагоре (величина Ѕ/М).
Доколку знаете некој конкретно пишете ми во дм, во спротивно планирам да ги носам во црвен крст деновиве.
18ReTweets13Favorites·Details
#3
Ме плаши врзувањето за една личност за цел живот.
Дали е траума од лоши искуства?
3ReTweets34Favorites·Details
#4
Еден од омилените. А сега, чао. https://t.co/mGbhxmgyy6
2ReTweets27Favorites·Details
#5
Се врткаме во кујна и му викам на маж ми: значи, во кујнава има место само за еден
Он: добро, ај молим те седни си на кревет
2ReTweets18Favorites·Details
#6
Типично. 😂 https://t.co/fB835ICqlU
3ReTweets14Favorites·Details
#7
Вчера земав плата, денес ми е страв да ја проверам состојбата
1ReTweets19Favorites·Details
#8
@p3rciva1 10тина години. Ги продадов трите мачиња, од мачката што ми се омачи, по 100 денари од маче и купив прашок против болви за мачката. 😂
1ReTweets18Favorites·Details
#9
Не раѓај за џабе ако не знаеш да бидеш мајка
2ReTweets14Favorites·Details
#10
- Кога возиш по мостот во Влае...
- По кој мост, тој во Влае или во Хром?
- ... 🙄
1ReTweets13Favorites·Details
#11
Некои не може да имаат деца, а некои ги третираат ко предмети. Ама не, тоа е љубов кон детето, иако се грижат само за сопствениот себичен гз.
3ReTweets5Favorites·Details
#12
Место да искочам, јас седам дома. Е ова има да е последен ваков викенд.
2ReTweets7Favorites·Details
#13
Дали ако често купувам секси долна облека, ќе ми достават понуда за шипка?
Пошо сигурно нема да ми достават понуда за пелени...
1ReTweets10Favorites·Details
#14
Ми се многу работи. Ама нема да се лигавам.
1ReTweets10Favorites·Details
#15
Која е поентата да се омажиш, ако за само две-три години подоцна си фаќаш швалер? #ПрашањаКоиМеМачат
0ReTweets13Favorites·Details
#16
Не сум јас, ама таква планирам да ми биде https://t.co/kMjRauypS8
0ReTweets12Favorites·Details
#18
Здраво 🤗 https://t.co/kqHpZTAJOi
1ReTweets7Favorites·Details
#19
Уште овој викенд не завршил, а јас сакам да почне наредниот.
1ReTweets6Favorites·Details
#20
Која е поентата да имаш фејсбук со фејк нејм? Да манијачиш? Па браво!
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ravenightblackravenm6
2Тај со „Врските“100le_be4
3Д Зороthe__zorro3
4ѓаолЧеdevil6392
5САЛЕsalebt172
6Персивалp3rciva12
7Алекс 🇲🇰🇪🇺enginebluewater2
8Thunderstruckmikroskopiram12
9Baze Lazevskibazelazevski1
10Аритмијаsnowgirly21