TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Thunderstruck @mikroskopiram1
#reach: 62102   ( 430rd )
#followers: 2575   ( 1385th )
#1
Немој да дуваш, ќе оглувиш * трауми од детство 😊😉😜😝 https://t.co/fqj2sLagOu
57ReTweets204Favorites·Details
#2
#ДоброУтро твитер друштво ☺🤗😘 https://t.co/JsW82RLjMp
21ReTweets95Favorites·Details
#3
#ДоброУтро добри луѓе, ви посакувам убав ден и убава работна недела 🦋🌺🌻🍀☕😊💋❤ https://t.co/dxo2KbMXDJ
22ReTweets90Favorites·Details
#4
#ДоброУтро, убав ден ви посакувам твитер друштво 😊😉😘☕ https://t.co/MlRu225g35
21ReTweets74Favorites·Details
#5
Е да, се случуваат и вакви глупештии да не речам срања, ама тоа е тоа ЈБГ .😎🙄😎🙄 https://t.co/Zg2gv44AKF
20ReTweets77Favorites·Details
#6
Колку да ви кажам, среќа ли е, што ли е, пред малку си најдов на улица евро 💶😊😉😎 https://t.co/RtMU32QUsz
10ReTweets104Favorites·Details
#7
Ferrero Rocher ама домашни 😊 https://t.co/EEy7Wotlx0
12ReTweets93Favorites·Details
#8
Ова пишаново точно како да ме опишува мене и работи што ги сакам, како и да е #ДоброУтро твитерџии ☕😊😘🦋🍀 https://t.co/5bxLckSo9d
18ReTweets61Favorites·Details
#9
Ако си со убава жена биди спремен дека и други мажи ќе и се додворуваат, ама ако таа жена "ТЕ САКА САМО ТЕБЕ", другите нека бидат спремни дека нема да успеат кај неа ❤❤❤ https://t.co/YSXqQcSeJI
20ReTweets54Favorites·Details
#10
#ДоброУтро твитер друштво, може едно кафе со ваков поглед? ☕🌞🌊🌴😊😉😘 https://t.co/hbG8O8d0zG
12ReTweets71Favorites·Details
#11
Morning..........твитер друштво ☕☕☕ https://t.co/3i5OnRD8D7
10ReTweets75Favorites·Details
#12
Ааааамааааа ти не ме гледај во живо, на сликааааа да ме видиииш 👌👍💋 https://t.co/pE1SOxHWE4
16ReTweets46Favorites·Details
#13
Абе кога ќе видам некој застанат на банкомат ко на слот машина, па тоа пола саат стиска по тоа копчињата, абе Боже сачувај 🤔🙄🙃😛😝 https://t.co/HcrNb3ltkt
14ReTweets51Favorites·Details
#14
Мммммм 😜😋😊😋 https://t.co/JbSlxsIdc6
11ReTweets59Favorites·Details
#15
😛😜😍😍😍😍😛😜 https://t.co/vemtkwE1ns
10ReTweets53Favorites·Details
#16
Ова како за петочки 🔔😍🔔😍🔔 https://t.co/khYROihYDb
7ReTweets53Favorites·Details
#17
Добра смисла за хумор, безобразна машта и прекрасно(чисто) срце се смртоносна комбинација.........😣😍😘❤❤❤ https://t.co/F6jgttkCqE
8ReTweets50Favorites·Details
#18
Зачинето, солено, кисело, чипс, пиво..........и секако нешто благичко.......дааа, тоа се вика ПМС 😎😎😎 https://t.co/wLbimk2yU4
8ReTweets49Favorites·Details
#19
Пина малку така 🍻🍺🍻 https://t.co/a3Cq0AwE6i
5ReTweets56Favorites·Details
#20
#ДоброУтро Ајде друштво црно, горко,јако кафе и викендот поминете си го убаво ☕🌞😊😉😍😘🦋🍀 https://t.co/FDibEkDIch
8ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1👑 Black Demon 👑panev_sase81
2🍡 еден мињонmrssurprise232
3Caribbean Island 05kasler0527
4Boza E,epa sto I :)aureliius118
5Aleksandarsaleskopski16
6Прото Типdezhurenkrivec15
7Kenshiro ' s fistdobrilco14
8Букетbouqet10012
9Danielsaaa666daniel11
10Сафраmetokara0910