TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

МилаШила @milashila9
#reach: 109532   ( 59th )
#followers: 3620   ( 934th )
#1
Ми фали времето ко одев на плажа само со пешкир на врат. Сеа како да се селиме од дома.
49ReTweets335Favorites·Details
#2
25ReTweets156Favorites·Details
#3
Поминаа и тие 6 месеци, помина и мисијата. За некој саат дома ќе сме сите заедно пак ❤️❤️❤️
Убав ден денес
9ReTweets198Favorites·Details
#4
Го исплатив кредитот, шта пије кафана!
*имам за еспресо само да частам
9ReTweets186Favorites·Details
#5
Охрид без Унеско е Струга 😁 https://t.co/vSDZV93BBM
22ReTweets126Favorites·Details
#6
Јас денес го изрекетирав маж ми за нови сандали. Е, сеа то шо ќе платам вечер во натура, ми ја ублажува казната. 😍
#третасмена
11ReTweets155Favorites·Details
#7
Имав кукла ко мала и од ко ја сплескав во фацата иста ваква беше. Скроз. https://t.co/IzUbCCKujL
8ReTweets161Favorites·Details
#8
Кафе пие и мљацка со устата беее!!! И после секоја голтка "Аааах".. Ќе го гаѓам со хефталицава жими се 😡
6ReTweets164Favorites·Details
#9
Имам ќерка, мала е. И стварно не знам шо ќе биде ко ќе порасне. И посакувам да е она што ја исполнува. Ама да кажам дека ќе се откажам од неа, никогаш не би можела. Кога кажувам "ја исполнува", мислам на се'. Од школо до професија. Ама баш се'.
14ReTweets134Favorites·Details
#10
Еве ја втората 😍 https://t.co/hAGGydxwpH
2ReTweets170Favorites·Details
#11
Дамбо беее!!! https://t.co/OjYcOZ4vsO
14ReTweets130Favorites·Details
#12
Старо ама актуелно https://t.co/tXYuQrBsPa
16ReTweets114Favorites·Details
#13
Мојата последна мозочна ќелија отиде УПМ 😳 https://t.co/pdsba4BK0R
13ReTweets103Favorites·Details
#14
И сеа ја со куров шо да праам?! 😁😁😁😁 https://t.co/SsBarWJiqT
10ReTweets109Favorites·Details
#15
Ај чим нема инста, мора тука https://t.co/CU2Xiw1BpD
4ReTweets126Favorites·Details
#16
Многу е битно во брак ко ќе те мавне втор пубертет да е во исто време со партнерот. Иначе сиибавте(ме) мамата 😳😳😳
7ReTweets110Favorites·Details
#17
Еф со пченки на плажа ко сељаци 😍
*една е ќерка 💕 https://t.co/cMRQy2mCbD
6ReTweets112Favorites·Details
#18
Пишеш твит "Ми се ебе" и овие ботовиве одма.
"Ааа, ако, малку ти е, Заев шо ни напрај, ја поеба државава, бла, бла, бла."
* да ти се одебе у секунда 😳😳
10ReTweets94Favorites·Details
#19
До мене на плажава дечко и девојка, млади. Таа му праќа кис, тој и враќа и таа му вика:
"не истиот, друг кис прати ми"
*одам да се удавам во езерово од љубов ❤️
8ReTweets93Favorites·Details
#20
😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/SQ7LX39Ms7
18ReTweets62Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Панакота Паузаspejs_fraerot42
2Todd Hazetodd_haze38
3Darko Kezhmankezhmanprvi36
4Miss Morning ⭐otpisanaboni36
5Оliver P. 🇲🇰 🇺🇸 🇪🇺 🏳️‍🌈datarudar34
6Влаткоvlatkovski32
7Sasho Andonovdr_koljo30
8Gold Empire IIIkasler0530
9b®gasimilacija28
10Aна ⭐️a2992667127