TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TheMilkMan @milkman903
#reach: 0   ( 18493rd )
#followers: 332   ( 10452nd )
#1
@shadowman64100 @pcgamer Exactly. If they came up with the trailer for 4, then news about D2 remaster and THEN Immortal, people would've lost their shit. I can play 3 Diablo games - a sequel, a belowed HD remastered AND a mobile version?
Laying off those 800 marketing guys was a shit move eh?
0ReTweets4Favorites·Details
#2
@dina0921 Наградата е доказ за успех и докажан труд. Сама по себе не вреди ништо, но во контекст за твојата инволвиранот и посветеност вреди злато.
0ReTweets3Favorites·Details
#3
@MedoDimoski Џизас крајст. Треба епизодата од House MD со веганите да е задолжителна за сите родители. Има време и возраст кога секоја индивидуа може (и треба) да батали месо. Ама деца? Што е следно - прашај ги кој пол сакаат да бидат? ДЕЦА СЕ! https://t.co/Up1Pl8crk1
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@MedoDimoski Ќе ти пратам линк 😀

У основа, штом пројде низ пубертет you are clear. Ама на крајот на краиштата, тоа ќе.е негова одлука. Твое е да му укажеш - сине, имаш соја и обичен бургер. Па ти каков сакаш.

Е сеа ако биде soy boy ќе си биде негово 😁
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@NoLuckMakedonec Удари 10 па зголемувај по 2 (ако уклучиш и Eye of the Tiger и по 5+). 100че од еднаш за месец, два. https://t.co/ewSKmeT17k
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@storedderkop @MedoDimoski Ако се водиме по оваа логика, шведите супер постапија околу карантинот со короната... или не?
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@The__Zorro @LobaVictoria @MedoDimoski Еве го линкот:
PS: Дека мали деца треба да се вегани... are you fucking serious? BUT TEH LIVES OF TEH ANIMALS! Ќе порасне и може да биде soy boy / girl. А колку може мало дете да изеде месо, дај ви се молам.
0ReTweets0Favorites·Details
#8
@The__Zorro @LobaVictoria @MedoDimoski https://t.co/P6nfSON4Qz Jesus проклет Твотерс :(
0ReTweets0Favorites·Details
#9
Не ги оправдувам пензионерите што краделе полначи од автобус.
Ама ете преживувајте и вие со 6000 денари пензија.
0ReTweets0Favorites·Details
#10
@BlackTaurus7 Од пуста желба за внимание maximum OVERCRINGE. Има ли бе деца ликов да му зачукаат по една.
Then again, подобро да не се размножува овој створ.
0ReTweets0Favorites·Details
#11
@penggemaar Пер не убивај пчела. Отвори прозор сама ќе искочи.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Medomedodimoski5
2Д Зороthe__zorro2
3Лобстер⚡️lobavictoria2
4Игнасио Тортурас де Пута Мадрес 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿noluckmakedonec1
5rødgrødmedflødestoredderkop1
6Капетански Дневник☠blacktaurus71
7Dinadina09211
8Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar1