TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 22634   ( 1280rd )
#followers: 1917   ( 2190rd )
Џабе отпечатоци на прст: Во Сарај наголемо се полнат кутии, набљудувачите избркани https://t.co/73SA5Hdmh0
10ReTweets6Favorites·Details
Цензура на Фејсбук – масовно се бришат вести за врските меѓу градот Скопје и Фондацијата Сорос со извидничкиот камп во кој биле малтретирани деца https://t.co/8s2xkZQ96i
12ReTweets27Favorites·Details
Има втор круг https://t.co/RTQHgZpHXe
5ReTweets27Favorites·Details
Ковачки открива нови грозотии: Параполицајци правеле црни листи и следеле “вмровци” (ВИДЕО) https://t.co/4hs2eXeCTl via @Expres.mk
5ReTweets5Favorites·Details
Заев нека се замисли зошто ниту Глигоров, ниту Кљусев, ниту Трајковски не постигнаа договори како него https://t.co/XFUdIaxDgo
7ReTweets17Favorites·Details
Како се плаќани новинарите од кампот на СДСМ. Ова е само детал https://t.co/SHwkmPVy5J
6ReTweets18Favorites·Details
Јонуз: Албанците нема да гласаат за Шилегов, Арсовска ќе победи со голема разлика https://t.co/wcpghfw5Rq via @Expres.mk
5ReTweets13Favorites·Details
Ова се идентитетите на полицајците кои наместо во име на законот, во име на Заев и Спасовски „убивале, казнувале и малтретирале неистомисленици“ https://t.co/lkDmQRJQGv
3ReTweets2Favorites·Details
На Македонија и се заканува исклучување од европската енергетска мрежа поради континуирано влечење големи количини струја https://t.co/eJkhle124d
2ReTweets4Favorites·Details
@QenanPsychic @come_justice И точно знае за што ќе го судат и по кој член
2ReTweets4Favorites·Details
@maxdestructionn И Заев викаше дека ќе си даде оставка,па сеа ретерира.Ама кај комуњар зборот е збор.Сите знаеме.Еве пример датумот трипати го добиваме
2ReTweets12Favorites·Details
Обвинувањата за насилство во Куманово продолжуваат: Нападната кандидатка на иницијативата „За наше Куманово“ https://t.co/tgOuSWKJzs via @Expres.mk
2ReTweets2Favorites·Details
Што научи Герасимовски од постот на Тричковски за смртта на Мицкоски? https://t.co/CGZuLKNAuu via @Expres.mk
2ReTweets7Favorites·Details
Димовски: Реториката на поделби и меѓунационална омраза е директно осмислена, организирана и поттикната од Владата https://t.co/Vth6d175qw
1ReTweets2Favorites·Details
@Kkk25146948 @Jovanowsky 3Kw од хубо,на нафта за да можам да ја уклучам печката кога ќе нема струја.Мислам околу 500 евра
1ReTweets2Favorites·Details
Таравари: Имаше „ујдурма“, затоа не победив во прв круг во Гостивар https://t.co/9rFoHZ79iN via @Expres.mk
1ReTweets2Favorites·Details
@exmitevskad @TezeMirushe Јо бе каури се лоши,ќе се поднапијат....
1ReTweets5Favorites·Details
@IDurlovski Дечки дилерот кој е живти све
0ReTweets8Favorites·Details
Русковска и Смаќовска меѓу стравот од власта и стравот од законот https://t.co/W3D39wxS7g via @Expres.mk
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зоран Заевzoran_zaev4
2Plus Infoplusinfomk3
3Igor Durlovskiidurlovski3
4frontline.mkfrontline_mk3
5ЦрвенокосаТа¹ॐ 🌧⛈🌨reddevil_xoxo2
6Царевата Ќеркаcarevata_kerka2
7justice will comecome_justice2
8Ферхундеkorenbezdrvo2
9Зоран волокиНzorbital2
10македонско девојче✨| poetic justicemsoldieroflove2