TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

MirindA @mirindmkd
#reach: 24588   ( 378th )
#followers: 1115   ( 4210rd )
Таче и Бектеши и се смеат на пензионерка дека пензијата не и стига за лекови. ООООО МИЗЕРИЈО https://t.co/sonEYTCt5l
80ReTweets191Favorites·Details
Модели за сликање само не за водење држава https://t.co/jcI89n4Evp
18ReTweets71Favorites·Details
Кои се тие 35,6% и нека се изјаснат по што ни е арно образованието во државава. https://t.co/eoGwFQ8l3H
12ReTweets34Favorites·Details
Нека му каже некој дека знаеме дека е странска донација, а он со прст не мрднал за здравството. https://t.co/yUx7GYseqU
10ReTweets37Favorites·Details
Битно јајцата поефтинеа 2 ден, а они плати ќе зимаат за 70% повисоки. СРЕЧНО ГРАЏАНСТВО https://t.co/uUn6c8aOwL
12ReTweets24Favorites·Details
10ReTweets27Favorites·Details
Тачела се наапа https://t.co/JA9DLgaSYV
8ReTweets14Favorites·Details
СДСМ и Левица уиграни против ВМРО, намалете доживљај дечки што може ВМРО во собрание со 45 пратеници.
7ReTweets10Favorites·Details
Државата во една слика за еден ден. https://t.co/8mkKpW4zAu
6ReTweets12Favorites·Details
Ништо не е 90 ден пиперот на 78% покачување на плата. А ние со минималец ќе ги глодаме дршките што ќе останат. https://t.co/mvbz90MMkw
3ReTweets8Favorites·Details
За што се продаде Васко Наумовски? https://t.co/vl2y8C44vJ
1ReTweets6Favorites·Details
@100deutschemark Па приватно работам, ама влада ги диктира платите во државав. А ти зашто работиш државно и си куцкаш цел ден на твитер и не идеш на работа како и 50% вработени ко тебе од рамковен?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1100Marki100deutschemark1