TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Madame de Tourvel @misssmadnesss
#reach: 25348   ( 1188th )
#followers: 1552   ( 2768th )
Не твитам политика, ама на тема избори, не би можела да додадам ништо повеќе од ова 👇 https://t.co/rVtxxw0hAA
8ReTweets34Favorites·Details
Дожд во ск или у превод почна сезона на мајки шајки кој ти даде возачка и заспивање на свирка
7ReTweets35Favorites·Details
@i999y Пол Муад Диб. Имево врежано повеќе од 30 години. Ама траг оставање филмов, секоја сцена на памет ја знам 😕
1ReTweets2Favorites·Details
@latifovich Јас знам дека дур светка жуто, шо да е, ок е. Само да не е црвено 🤷‍♀️
0ReTweets2Favorites·Details
@pbobev @i999y Не сум го гледала. Само за да не си го расипам впечатокот
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1i999yi999y2
200-Dentistpbobev1
3Son Goku 極latifovich1
4Ivo Antovantovsr1
5МилаШилаmilashila91